Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy szegényebb vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy szegényebb vagyok a párom családjánál. Hogyan vetkőzzem le ezt?

Figyelt kérdés

Igazából párom nem is tudja, annyi hogy én dolgozom suli mellett. De ami miatt különösen idegesít, hogy barátom öccsének a barátnője és annak az anyja benyaltak egy pasinak aki mindent megvesz a csajszinak és csilivili dolgokban nyomja (új laptop, új telefon, új kocsi minden...), nekem meg mindenre spórolnom kell egyedül.


És ez szar érzés :(


2015. szept. 7. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Némi irigységet érzek a levegőben.

Minek foglalkozol mással?

A saját életeddel foglalkozz,amit te elérsz, ami te megveszel magadnak, saját erőből teszed,ez jó,nagyon jó,és sokkal értékesebb.

Tedd a dolgod,tanulj, dolgozz,idővel neked is meglesz mindened, amire vágysz,persze ésszerű keretek között.

2015. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy irigy vagyok valakire aki nem érdemli meg. Tudod van gyönyörű barátnőm nekem is, aki a legújabb dolgokat kapja meg mindenből, de ő megérdemli. Önkénteskedik ezer helyen, művelt, menyasszony (nem egy milliárdos vén faszival hanem egy okos, kedves orvostanhallgatóval), és dolgozik apukája cégénél suli mellett! Tehát itt a különbség :) Ő sosem nézne le engem, ez a kislány viszont 17 évesen...
2015. szept. 8. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lenéz téged ez a 17 éves ribi?

Ez nem a te szegénységi bizonyítványod, hanem az övé.

Tudod az ilyen nők,akik a semmire mindent megkapnak, teljesen életképtelenek lesznek,ezen a 17 éves ribin is fog az idő,ne aggódj.

Eljön az az idő, amikor a "punci ereje" kevés lesz a boldogulásához.

Vagy talál magának egy pénzes lúzert, aki elveszi és eltartja élete végéig,vagy nehéz és xar élete lesz idővel.

Mitől lesz neked jobb,ha minden ember azt kapja, amit érdemel az életben?

Magaddal foglalkozz.

2015. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis elkényeztetett lánykákkal nem is kell törődni, fogadni merek, hogy ha az a faszi otthagyná az anyját, nem lenne ám jó világ rá.. Ha neki ez jelenti a boldogságot, akkor egészségére. Jó, a legújabb, legmenőbb cuccaira lehet én is irigy lennék, de nem akarnám semmi pénzért azt az üres életet élni, ahol a felszínesség dominál. Te legyél boldog a barátoddal tudomást sem véve a kiscsajról, hisz nem véletlenül van pont veled a srác!
2015. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát még milyen szar érzés lenne, ha rájönnél, hogy az új laptop, új telefon, új kocsi mindegyike 3 napig, de maximum 1 hónapig marad érdekes.
2015. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisgyerek felfogás


Ha lenne egy 3 milliós bmw-éd akkor is könnyen találnál olyat aki 10 milliós mercibe nyomja


Talán magaddal kéne foglalkoznod, nem másokkal

2015. szept. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!