Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti anyagi helyzetekhez képest szegényebb férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Hitele is van, és anyagilag egyik napról a másikra él. Pályakezdő, ez elvileg változhat, de amikorra már esetleg egzisztenciája lenne, addigra lehet lecserélne egy fiatalabbra, közbe a gyerekeinkkel meg nélkülözünk és hatszor meggondolom vehetek-e még egy kiló kenyeret? Nemrég óta vagyunk együtt. Nem vagyok anyagias, de elértem egy egzisztenciát, ami alább nem akarok menni, főleg úgy, hogy gyerekeket is szeretnék és pár évig a férfi bevételén múlik a család sorsa.


Ti mit gondoltok?



2014. okt. 6. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt...
2014. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a pénz az elsődleges hanem, hogy mennyire ad magára. Ha koszos, büdös, akkor alapból elutasítom. Ha rendesen tisztálkodik, jó a megjelenése és képes pár éven belül megszabadulni a hitelétől és normális, rendezett életet kialakítani, akkor vele maradnék.
2014. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezen kívül a családi háttere kész káosz. Ha otthonról indul felém sose pontos. Órákat késik, úgy hogy nem is tájékoztat arról, hogy mikor tudunk találkozni. Ebből azt érzem, hogy nem megbízható, szavahihető ember. Állítólag a szülők kihasználják.
2014. okt. 6. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:

És mi a valódi kérdés?

A választ már te is tudod a látszólagos kérdésedre, csak megerősítést vársz és ahogy olvastam, már többé-kevésbé meg is kaptad.

Tehát?

Mit szeretnél még hallani (olvasni)?

2014. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazad van kedves utolsó, már semmit.
2014. okt. 6. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Mint te is mondtad, KÁOSZ.


A volt barátom hasonló kategória volt.

Ezek nem változnak.

Minek vesz fel hitelt, ha nincs biztos megélhetése? Nálam már ez kizáró ok lenne, nem kezdek felelőtlen emberekkel.


Szerintem nőként az a legfontosabb, hogy a leendő gyerekeinknek jó legyen, és ne egy ilyen ember legyen az apjuk. Nem lehet rá számítani, nem csinálja meg azt amit mond, nem ér oda időben.


Drukkolok neked, hogy sikerüljön találni egy normális pasit :)

2014. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásaitokat. igazság szerint a szülei íratták a gyerekük nevére a hitelt. no comment kategória ez is. hogy lehet egy szülő ilyen?!
2014. okt. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!