Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál ha bepróbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha bepróbálkozna egy tanár, aki pont olyat tanít amiből szarul álsz? Főelg lányok véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat
2010. márc. 12. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Pl attól, hogy hány éves, milyen viszonyban vagyok vele, normális-e, esetleg bejön-e :) Ha az álompasi, akkor tök mindegy hogy hogy állok belőle... No meg az sem mindegy, hogy mit szeretne. Csak egy éjszakát vagy valami hosszabb kapcsolatot...
2010. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
fiatal,komoly kapcs,normális és jófej:)
2010. márc. 12. 15:41
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem a becsület az fontosabb.
2010. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

szólnék mondjuk az igazgatónak és minnél előbb kirúgatnám.

és ha új tanár lenne akkor lehet hogy ő jobban letudná adni az anyagot és jobban állnék belőle...

2010. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

ja még előző vagyok..

ha így szereznél jó/jobb jegyet akkor egy másik iskolába ha pont ez miatt vennének fel akkor buknád.

2010. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? középiskolában vagy egyetemen? pontosan hogy zajlott mikor bepróbálkozott?
2010. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyetem,elhivott beszélgetni.
2010. márc. 12. 15:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok... érdekes dolog az biztos! Nagyon motoszkálna bennem, hogy nem kéne, elvégre az a tanár állásába és a diák "helyébe" is kerülhet, szóval ezerszer átrágnám, és végül lehet inkább kibírnám addig, hogy elballagjak a suliból. Aztán kitudja, még sosem voltam ilyen helyzetben, nem tudhatom mikre képes rávenni a szerelem (már ha én is odalennék érte) :D Ha nem, és fiatal, és rám áll, akkor először megkérdezném tőle, hogy mi a frászt képzel magáról, aztán ha többször is bepróbálkozik, valószínű igazgatóhoz mennék. 19/L
2010. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyetemen nem nézik ezt olyan komolyan, elvégre mindketten felnőttek vagytok már. nyugodtan menj bele, ha tetszik neked
2010. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem középsuliban volt ilyen. Az első naptól bírtuk egymást, az érettségi banketten elhívott randira a matektanárom. Összejöttem vele, 3évig tartott. szóval nem lehetetlen ha bejöttök egymásnak
2010. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!