Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom elhinni?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok egyutt a parommal, ebbol 1 eve mar egyutt elunk. Azt mar valahogy letisztaztam magamban, hogy az elejen abszolut nem tetszettem neki es kesobb alakult ki az egesz. Viszont hiaba mondja, hogy en vagyok a legszebb, legjobb, sose volt ilyen jo stb. En meg mindig azt gondolom csak potlek vagyok az igazi nagy szerelme mellett. Kozepiskolaban jottek ossze eloszor, 2 evig jartak,(elsok egymasnak) aztan csajszi mast is ki akart probalni, dobta hat. Eltelt par ev, ujra talalkoztak. Megbocsatas, osszekoltozes, megcsalas es ujra dobas. Eltelik par honap, kozben az uj pasijat csalja baratommal. Aztan ujra vege. De kozben baratomnak nincs senkije es keresgeli a csajt talalkara, de a csaj mar massal van. Eltelik 1-2 ev es talalkozunk. Azota tudom, hogy egyszer nem kereste. Meg regi facebook kiirasain latom, hogy irogatta a csajnak, hogy o az igazi no stb. Nekem meg mar akkor huzza a szajat ha megkerem, hogy csak likeoljon valamit. Tenyleg csak egy no letezhet egy pasi szamara? Vagy ha en is megalazom akkor leszek szamara a no? Hihetek neki, hogy nem sovarog utana?
2015. szept. 9. 05:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy így elfogadod a fazont, vagy lépj, mert ennél az embernél első sosem leszel.
2015. szept. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!