Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elhinni neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni neki, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Annyiszor bántott már, de mindig adtam neki egy újabb esályt, most viszont kezd betelni a pohár. Már nem vagyok olyan fontos neki, úgy érzem. Képes 1000 km-es távolságból is inkább kockulni, minthogy velem beszéljen. Mert nekem is van dolgom és nem érek rá egész nap őt várni. Egyre kevesebbet beszélünk, egyre kevesebb a téma. Most viszont megsértődtem és haragszom rá, amiért képes volt lekoptatni egy hülye játék miatt. Jogosan akadtam ki, vagy feleslegesen kaptam fel a vizet? Csak mondani tuda, hogy szeret és amikor együtt vagyunk, érzem is. De már nem tudom elhinni neki, mert nem képes változtatni a viselkedésén, ugyanis nem először rázott le így. :/


Egy lány..


2013. nov. 13. 15:05
 1/2 anonim válasza:

Nálunk is volt ilyen probléma:)

Ülj le vele hívd el valahova és beszélgessetek!

De mindenféle képen mond meg neki, hogy ez komoly dolog!

2013. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudok leülni vele, mert külföldön él. Havi egyszer látom. De most őszintén... nem igazán akarom látni sem, meg beszélni sem tudnánk. Nem először merül fel ez a probléma, mindig is igyekeztem normálisan megbeszélni vele, kapott egy csomó lehetőséget arra, hogy változzon. De mindig ide lyukadunk ki. :(
2013. nov. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!