Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó a másik szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a másik szemébe hazudni úgy is, ha ott a bizonyíték? Dobnátok az illetőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A pasimmal mióta együtt élünk rengeteget veszekszünk. Képes a szemembe hazudni és tudom,hogy hazudik. Kb 1-2 órát kell megismételnem a kérdést,mire bevallja. Most lebukott itt a gyakorin is, hogy a péniszéről kérdezget. Itt van feketén-fehéren az előzményekben,hogy belépett és feltette a kérdést az ő gyakorijával. Letagadja,akkor is,ha van bizonyíték bármire. Megjegyzem 1 éve is emiatt hagyott el,mert ő nincsen kibékülve a méreteivel. Hiába dicsérem meg mondom nincs vele gond le szarja annyira a mániája. Anno ki is dobott, hogy ő elmegy műtétekre meg ilyen-olyan gyógyszert szedi,hogy megjelenő neki,de így nem hajlandó velem lenni. Ja és felnőtt emberről beszélünk. 30 éves. Letagadta, de közben olyan bűntudata van már napok óta. Nem olvastam el, mert azonnal mindent eltüntetett,így utólag meg nem találom. Annak idején is lebukott, akkor meg egy nettes oldalon szexhírdetést adott fel,amit szintén letagadott,hiába volt ott az ő neve meg minden adata. Elegem van,hogy hülyének néz és mindent letagad,amire ott a szemmel látható bizonyíték.

Most például azt is észre vettem,hogy azután keresget,hogy az én bankkártyámról vonhatnák-e az ő hitelét.(1millió) Nincs is keresetem..legfeljebb tanulmányi ösztöndíjam lesz meg ő az enyémre szeretné utaltatni a pénzét,de miért nem akar magának kártyát csináltatni? Az enyémről így a hitele miatt levonhatnák azt a keveset is,amit kapok. Az az ő sara ,nem az enyém úgy hiszem.


2015. szept. 10. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is vagytok együtt? Szex nincs, ha jól értem, de megy a játszmázás... ez nem párkapcsolat.
2015. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megérteni hogy miért kell egy pszichopatával együtt élni. Ilyenkor mindig felmerül bennem hogy a másik is az. Szerinted ez normális? Én szaladnék mint a nyúl jó messzire. Nemhogy ő dob.
2015. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért pocsékolod az időt? Komolyan nem értem. Annyi időt sem töltenék ilyen kapcsolatban, ameddig ezt begépelted. Teljesen felesleges. N32
2015. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem már nem lenne a pasim. Téged mi tart vissza?
2015. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sorolom, amiket írtál, csak röviden:

- rengeteget veszekszünk

- képes a szemembe hazudni

- lebukott, a péniszéről kérdezget itt

- letagadja

- egy éve emiatt hagyott el

- leszarja, ha dicsérem

- szexhirdetést adott fel

- hülyének néz

- az én kártyámról vonatná le a hitelét



Most komolyan, hol vannak itt a pozitívumok?

Miért is jó neked ez a kapcsolat?

Ha csak józan paraszti ésszel nézem, akkor sem értem, miért kérdés, hogy vele maradj-e.

2015. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Teljesen igazatok van :(
2015. szept. 10. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen szakitanek, sot, reges reg nem hagytam volna, hogy idaig fajuljanak a dolgok.
2015. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezen járt az eszem,amikor megláttam a kérdésed.Azt hittem csak az én párom ilyen.Amit a saját szememmel látok,azt is letagadja.

Sovány vigasz,nem vagy egyedül. Én szakítani fogok,utálom az ilyen gerinctelen férgeket!

2015. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne ekézzétek már a kérdezőt! Nem vérszegény, csak hülye szegény...
2015. szept. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon böszme drága,köszönöm e böszme választ és,hogy az időd a hülyékre szántad
2015. szept. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!