Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme egy kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme egy kapcsolatnak, ha a másik féltől nem számíthatok alap dolgokra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megkértem valamire a vőlegényem és nem nagyon érdekli őt ez. Pedig csak egy alap dolgot kértem tőle. De ha ő valamit kiejt a száján annak úgy kell lennie, ahogy mondja és nekem kötelező együttműködnöm vele, ha még nem is szeretném, mert addig nyaggat, amíg bele nem egyezem. A héten kezdtem az 1. munkahelyemen és megkértem rá, ha majd délutános leszek jöjjön értem 8 körül, mert a busz este 10-kor jönne és ott környéken nem lenne jó este ácsorognom, mert a bajhoz nem kell sok, főleg azon a körrnyéken. A vőlegényem azt mondta, hogy még ezt meg kell gondolnia, meg más lenne neki ha nem kéne minden nap jönnie értem. Direkt mondtam, hogy adok neki a benzinbe is pénzt. Egyébként 10percre van kocsival a munkahelyem a háztól, amiben él a szüleivel, mert még nem élünk együtt. Tudom, hogy korai volt ezt fölhoznom neki, mert akármi lehet még olyan értelemben, hogy lehet elküldenek mire délutános leszek csak azért említettem meg neki, mert szóba került, hogy akkor majd esténként hétköznap sem tali nem lenne, sem facebookon beszélgetés. Azt hittem, hogy örülne ennek. 5 év után még ott sem tartunk, hogy az ő érdeke is legyen, hogy biztonságban haza érjek. Mi lesz később? Az a baj, hogy szeretem, de ha ennyit sem érek neki visszakellene neki adnom a gyűrűt és szakítanom kellene vele. Mostanában ilyesmi szintű dolgok miatt vitázunk, hogy nem vagyok neki fontos. Mindig meglágyulok ha szépeket mond és meg is sajnálom, pedig nagyon sokszor elakartam hagyni csak nem megy. Félek, hogy nem lenne jó döntés. Lehet buta vagyok csak ezt érzem. :/ ;/
2015. szept. 4. 15:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagyis azt hittem örülni fog, hogyha ilyen módon találkoznánk csak, de mégsem ez történt.
2015. szept. 4. 15:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan azt mondtad neki, hogy félsz, és jöjjön eléd és ezt neki meg kell gondolnia? Igen, nálam ez eléggé vízválasztó lenne. Én elvárom a páromtól, hogy óvó, védő hozzáállása legyen. Ez alapvető nálam is. Akkor is, ha szerinte alaptalan, akkor is, ha én félek, akkor legyen mellettem. Ráadásul úgy látom, hogy ezt nem is igen sikerült megbeszélned vele. Meglágyulni és megsajnálni? Sajnálatra akarsz építeni egy egész életet? Sokszor el akartad már hagyni, ez sem a stabilitást mutatja.


Én úgy gondolom, hogy hallgass a szívedre! Akármit is súg.

Ha úgy gondolod, hogy lehet még az a kapcsolatotok, amire vágysz, és változtatható a hozzáállása, ha megbeszélitek, akkor igen, tenni kell érte. De ha úgy érzed, hogy nem törekszik a változásra, csak nyelned kell és olyan dolgokat kell elfogadnod folyamatosan, ami téged nem tesz boldoggá, akkor nem szabad megragadni a kapcsolatban, mert csak az időd pocsékolod! Ha pedig benne ragadsz, sosem leszel igazán boldog. Nem vagy buta! Lehetnek és legyen is elvárásaid, alapok, amiket keresel az életben és igenis fogalmazd meg őket, mik azok! Van, akinek ezek az alapok szintén egyértelműek lesznek! Nah, az a te embered!

2015. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez anyagilag nem okoz problémát (főként, ha Te is beszállsz), akkor szerintem alap dolog lenne, hogy ebben segít neked.

Ha ezeken az időkön kívül találkozni sem tudnátok, akkor főleg.


Számomra az is furcsa, hogy ha lehetőség lenne találkozni, akkor miért tart ott egy 5 éves kapcsolat, hogy a fb-on beszélgettek???

2015. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Én még az exem is hazakísértem gyalog a szomszéd faluból, mert nem jött volna busz neki csak későn, és mondta hogy fél ott egyedül. Szerintem nagyon gáz, hogy a Vőlegényed így semmibe vesz.
2015. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy korai felhozni ? 10 perces autóútról beszélünk,ez alap lenne hogy elmegy érted hogy ne kelljen ott 2órát várnod,de még enélkül is alap lenne hogy ha megkéred elmegy érted ! Meg még adsz is a benzinbe pénzt ... és még így se.. Simán szakítanék ha 5 év után ennyit nem lehet elvárni a másiktól.Alárendelt szerepben vagy eléggé.
2015. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 4. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sok értelme van ennek a kapcsolatnak így. :( Ez jobb nem lesz. A nők, azt hiszik a férfiak vagy bárki gyökeresen megváltoztatható, sajnos nem. Ha így jó neked, és nem lesz baj, ha egész életetekben ilyen lesz, akkor házasodj csak vele össze, de ha ezt nem fogod elviselni 40-50 évig, akkor értelme nincs.
2015. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, mert tényleg azt szoktam hinni, h talán megváltozik értem. De hiába akartam elhagyni többször az ilyen dolgai miatt, be kell látnom.a h soha sem fog megváltozni :(
2015. szept. 4. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha jót akarsz magadnak, add ki az útját ennek a fiúnak. Ez felháborító és minősíthetetlen! Nem is tudok mit mondani erre. Még egy idegennek is megtenném ezt nő létemre...nem még a páromnak. Kihasznál téged, amúgy meg semmibe vesz. Ha ennyire nem számíthatsz rá, akkor milyen lenne vele az élet, mi lesz később? Tedd lapátra, ne alázd meg magad azzal hogy hagysz magadból palimadarat csinálni. A Te érdekedben!!!!


24/N

2015. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bence_ ***** válasza:

Önző alak és azt hiszi ha durva veled akkor az férfias.

Tojik a fejedre, szarik rád. Tetszés szerint választhatsz.

Tök alap, hogy ha tudok Elmegyek a nőért!

2015. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!