Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom szerezni az exemet. Mit tehetnék? Mindennél jobban szeretem.

Figyelt kérdés
Nagyon sok szemet dolgot tettem azért hogy végre figyeljen rám és azt mondja nem tud hinni nekem és bízni bennem pedig szerelmes belém. Hogyan változtassak ezen? Semmi másra nem tudok gondolni csak rá és hogy így ertelenetlen az életem. Meg akarok halni. Pedig nem vagyok depressziv. Az egész életemet vele képzeltem el, csodás éveket töltöttünk együtt. Kérlek segitsetek.

2015. szept. 10. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nehogy meghalj már...ilyen fontos emberek...
2015. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elmúlik. Vagy menj pszichiátriára, és majd ott kikezelnek.
2015. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Pszichiatrian tenyleges problemakkal foglalkoznak, nem szakitas utani hisztikkel. Nem fogsz a szakitasba belehalni.


Mit takar a sok szemet dolog? Ha tenyleg olyat tettel, akkor max annyit tehetsz most, hogy oszinten bocsanatot kersz, es tullepsz, maskor meg nem koveted el ugyanazokat a hibakat. Ha eljatszottad a lany bizalmat, ennek a kapcsolatnak annyi.

2015. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

>Nagyon sok szemet dolgot tettem azért hogy végre figyeljen rám


Óvodás szint, teljesen komolytalan és infantilis hozzáállás. Én sem bíznék ezek után benned.


>így ertelenetlen az életem


Hagyjuk már, nem kell a dráma.


Mi pontosan az, ami visszahúz hozzá? Már egyszer szakítottatok; miért működne másodszor az, ami először nem működött?

2015. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok szemet dolgot tettem azért hogy végre figyeljen rám "


Azért erre igazán kíváncsi lennék, volna-e bátorságod, és merszed ide a nagy nyilvánosság elé leírni, hogy miket tettél:)

2015. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Először is tisztazaskeppen nő vagyok és az a bizonyos egy férfi akinek a bizalmát eljátszottam. És igen le merném írni, hogy miket tettem. Mert nem szégyellem az is én voltam. Vállalom a tetteimért a felelősséget.
2015. szept. 10. 17:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Es mik voltak azok?
2015. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hosszú és bonyolult,de megcsalas gyanú miatt szakítani akartam vissza edesgette magát, engedtem mert szeretem. Aztán iszonyú rossz volt minden, mindig mindenből az jött ki hogy én vagyok a senki aki nem tud semmit és kár beszélgetni sem f tudtunk kb. Aztán kezdtem unni, meg persze alkoholba fojtottam a banatom. És megcsaltam. Szakítottam vele,vissza konyorogte magát. Ismét engedtem neki, de teljeséggel az ő tudataval kerülgettem egy másik férfit. Hónapokon át. Többször maradtam ki éjszakára, sokszor nem történt semmi köztem és a másik férfi között csak nem jöttem haza ő afféle támogató baráttá nőtte ki magát akivel pont a paromrol beszéltem rengeteget. Azt vártam mikor mondja azt hogy ne csináljam,hogy mikor áll élem hogy be igyál annyit, rakjuk ezt rendbe. És amikor sírt nekem sem változtattam, mert nem mondta hogy tegyem azt. Elszaladt velem a ló.
2015. szept. 10. 17:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem mered leírni. Jellemző.
2015. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szimplán ez az igazság, ki készítettem lelkileg. Mondok egy példát hogy érthetőbb legyen a megcsalas után pár nappal mentem át borozni ahhoz a másik ferfihoz, indulalaskor felhívtam a párom aki dolgozott hogy nem leszek itthon mikor jön stb. zokogott a telefonba nekem pedig eszembe sem jutott vissza fordulni. Ez nem elég nagy szemetseg talán?
2015. szept. 10. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!