Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napi szintű veszekedésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi szintű veszekedésben meddig lehet élni?

Figyelt kérdés

Nincs nap, hogy ne lenne valamilyen vita köztem és a férjem között.

Vannak kisgyerekeink, hol ezért, hol azért összeszólalkoznuk és ordibálás lesz a vége.

Ő fel tudja húzni magát, ha "hülyeséget" kérdezek, ami számára hülye kérdés.

Piti dolgokból indul a vita és már nehezen bírom...

úgy érzem, hogy semmit se csinálok jól, legalábbis, ahogy neki tetsszen...

tanácsok?


2015. szept. 11. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tudnék mesélni a családomról... Lehet így élni, de nem jó, nyilván nem ez az ideális. Egy idő után, ha az ember ilyen helyzetben él és kiszolgáltatott, teljesen elszigetelődik a feszültséget okozó családtagoktól.

A kérdés, hogy a problémát okozó családtag tudatában van a helyzetnek, vagy betegség miatt van és nincs is igazán tudatában. Az utóbbi a nehezebb, mert az előbbit könnyebben semmibe tudod venni, de ha a családtag beteg...

A szüleimnél az utóbbi a helyzet, amióta dolgozom, saját lakásra gyűjtök, ez most tud megvalósulni...

2015. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

10 Pedig az vagyok, és képzeld nem csak pampogok, hanem meg is tudtam csinálni az otthonomba azt amit javasoltam neked.

Erre varrj gombot:D

2015. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En nem tudnek igy elni, az tuti. Volt egy ismerosom, akik 8 evig voltak igy egyutt mindennapos balhek es ordibalasok kozepette, de naluk azert mukodott 8 evig, m jo volt a szex, es mint tudjuk, a szex feszultsegoldo hatasu...De tovabb ok sem birtak. Azota mindketto massal van veszekedesek nelkul.

Ha nem erzed jol magad igy, akkor ulj le beszelni a ferjeddel, m hosszutavon maximalisan lerombolja az onertekelesedet az, h hulyenek titulal a ferjed es az onbizalmad a beka se****e ala fog sullyedni.

Az meg a masik, h a gyerekeknek sem tesz jot.

2015. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 12-es kicsit el van szállva magától, holott nem az ő érdeme a béke, hanem a férjéé.. a veszekedéshez ugyanis két fél kell, és a békéhez is, egyedül nem lehet békében élni a másikkal. Persze megteheted, hogy nem szólsz vissza neki, de az ilyen emberek nem azért támadnak, mert hülyeséget kérdezel, hanem otthon vezetik le a felgyülemlett stresszt, és valójában alig várják, hogy beleköthessenek valakibe/valamibe, hogy kiordibálják magukat. Amit nem tehet meg a főnökkel vagy az ügyféllel szemben, arra ott a feleség és gyerek.. szánalmas hozzáállás. Olyan nincs, hogy egy ép lelkű, normális, higgadt emberből, aki nem viszi haza a munkát, minden nap ki lehessen hozni az állatot, sőt, magától törjön ki belőle. Ez a bántalmazás egyik formája, szerencsére nem fizikai bántalmazás (még csak az kellene), de az oka és célja ugyanaz. Kérdező, nem benned van a hiba. Ez az ember nem alkalmas családi életre. A gyerekeidnek nem ilyen légkörben kellene felnőniük.
2015. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A hülye kérdésektől nálam is felmegy a pumpa,pedig nő vagyok.
2015. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy egy ideje, ma idegesen jött haza, ilyenkor mindig belémköt. Ma pl. sütit sütöttem, vettem neki meglepit, ezeket észre se vette, de a 1,5 éves lányunk megbotlott és elesett, erre elkezdett üvölteni velem, hogy miért nem vigyázok a gyerekre. A gyerek előtt nem volt ilyen. Már én is rohadtul unom a helyzetet, ezerszer megmondtam, hogy költözzön el a francba, azt meg nem akar, mert állítólag szeret. Ha szeretne akkor nem kötne belém minden másnap...

Szóval nem tudom meddig lehet bírni, de én már nagyon a türelmem végénél járok.

2015. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!