Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom és a bátyám folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom és a bátyám folyton veszekszik. Miért ilyen gyerekessek?

Figyelt kérdés

A párom és a bátyám együtt jártak általános iskolába és már kiskorukba összevesztek. Azóta haragba vannk. Én másfél éve ismerem a párom és 10 hónapja jöttünk össze.

Első alkalommal amikor nálunk voltunk láttam, hogy érdekessen méregetik egymást. Azt hittem, hogy csak képzelődöm, hisz nincs semmi amiért haragudniuk kellene egymásra.

Tévedtem, mert este a bátyám elkezdett velem veszekedni, hogy miért állok ilyen hülyékkel szóba. Mondtam, hogy nincs semmi köze hozzá, hogy kivel állok szóba. Akkor mondta el a "komoly" okot, amiért haragudni kell rá.

A páromat megérdeztem, hogy ez most tényleg igaz? Ő is mondta, hogy kiskoruk óta nem kedvelik egymást.

Azóta ahányszor a barátom nálunk van és meglátják egymást, opvalamiért beszólnak a másiknak.

Múltkor a bátyám már fel is akarta rakni a falra a barátom.

Nagyon frusztrál ez a helyzet. Lehet vele vmit csinálni?


2010. márc. 12. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy amikor nem látod őket akkor meg nyalják falják egymást.
2010. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Fejbe lőni mindkettőt;)
2010. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor így méregetik egymást, akkor menj oda és mondd meg nekik, hogy fejezzék be, vagy mindketten húzhatnak a házból. Bár tény, a lakhatásába nincs beleszólásod, de ijesztő tud lenni, ha elég idegesen adod elő :D
2010. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nagyon nyalnál falnák egymást, mert nem hagyom őket egyedül. A végén még tényleg összevernék egymást.
2010. márc. 12. 21:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ha előadnám szerintem mindketten a nevetéstől fetrengenének. Mindketten elég nagyok (főleg a bátyám) én meg 20 kiló vaságyastól kategória vagyok.
2010. márc. 12. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
de ez jóó. mert ha röhögnek akkor már együtt röhögnek :) és ez sokat segít.
2010. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja, legalább együtt röhögnének, az észhez térítené őket :)
2010. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis jó lenne, ha együtt röhögnének.
2010. márc. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!