Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lennél együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lennél együtt egy olyan lánnyal, aki minden egyes lányra féltékeny és veszekszik, ha szeretnéd ezt a lányt? Főleg 20 felettiek válasza érdekel.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig.Mivel ez idővel fokozódik.És csak rosszabb lesz.A féltékenység tönkretesz mindent.
2010. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
65%
hát ne adj okot rá hogy féltény legyen
2010. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
Én sokáig:D( de én nem vagyok normális), mert imádom, ha egy lány mindenféle módon kifejezi a rajongását és ragaszkodását személyem irányába. Szóval nálam a mániás féltékenység nagyon jó pont. Volt, hogy azért repült a barátnőm, mert nem volt féltékeny és szerintem nem szeretett engem kellőképpen ezért hajítottam. A barátnőm istenítsen engem. Lehet nárcisztikus, egoista állat lennék?:DDDDD
2010. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

19:35-ös vagyok


26/F

2010. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
hát még biztos nem kurtad meg úgy isten igazából
2010. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

18:50 Nem adok rá okot, de ha megtudja, h van női munkatársam, vagy felszáll egynő a buszra vagy egy légtérben tartózkjodom egy nővel, már féltékeny. És nem egyszer mondja el, hanem nem hagy békén vele. Ismerőseim szerint már lesütött szemmel járok az utcán, nehogy csajra nézzek, az ismerőseimet sem veszem észre emiatt.

Utolsó: máskor ne válaszolj inkább.

2010. márc. 30. 20:54
 7/22 A kérdező kommentje:
19:35 Nem hiszem, hogy ez tetszene neked.
2010. márc. 30. 20:54
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

""felszáll egy nő a buszra vagy egy légtérben tartózkjodom egy nővel, már féltékeny""


Hát mondjuk ennyire durva féltékenységre nem gondoltam, esetleg megcsalta a az előző barátja vagy csúnyának érzi magát hozzád képest? Tudod, hogy túl jó pasi vagy aztán a gondolatól meghülyült. Ez esetben megpróbálnám higgadtan megbeszélni vele a félelmeit és hogy miből eredhet ez a nagyfokú kisebbségi komplexusa. Biztosítanám, hogy csak ő kell nekem és senki más sőt még orvosi segítséget is ígénybe vennék, hát ha kikúrálják. Ha nem sikerülne akkor végső esetben elhagynám, mert ez már nem istenítés hanem rabszolgaság.

2010. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
26/F
2010. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

öööö...én nő vagyok, de fordított esetben (tehát 1 ilyen pasival) kb. másfél óráig...ha van valami, ami kiborít, az a féltékenység. volt nekem is féltékeny pasim, persze nem ennyire, szerettem, mégis dobtam, mert úgy éreztem, mintha fuldokolnék...jól döntöttem, mert így megismerhettem a férjemet, akiből hiányzik az a tulajdonság (mert van önbizalma), ahogy belőlem is :) a tökéletes házasság/kapcsolat záloga. sose veszekszünk :)


28/N

2010. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!