Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap megkért a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megkért a barátom, hogy fogyjak el. Szeret attól még?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok,70 kg, sportolok versenyszinten, tehát erős izomzatom van, viszont 5-10 kg-ot tényleg leadhatnék. A barátomnak azt mondtam, hogy nem vagyok hajlandó a kedvéért fogyni, de most azt érzem, hogy akkor fogom jól érezni magam, ha lefogyok. Szerintetek szeret? Ha mondjuk nem tudok lefogyni, elhagy?
2010. márc. 12. 21:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
FOGYJAK LE :D bocsi
2010. márc. 12. 21:59
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
szeret, de ha nem fogysz le akkor megdönget valaki mást
2010. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

attól még szerethet..bár ebből nagyon így nem derül ki

viszont ha csak így közölte h fogy le,elég bunkó

de ha te is úgy éreznéd jól magad ha leadnál pár kilót akkor csak hajrá!!

te is jobban érzed majd magad és leheh h a párod még vonzóbbnak fog látni

:)

2010. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha konkrétan azt mondta neked h fogyj le,akkor nem hiszem hogy annyira nagyon szerethet.Mivel ha szeretne akkor nem akarná,hogy fogyj..mert úgy szeretne ahogy vagy..bár természetesen az is lehet,hogy szeret,csak kicsit vékonyabban jobban szeretne..
2010. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:S:S:S:S de ez milyen.. ő sem tökéletes, sok hiba van rajta, mégsem mondom, hogy változzon meg :S
2010. márc. 12. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

A barátod egy hülye fasz. A 170 cm-hez a 70kg az ideális a testtömegindexed BMI: 24,22 vagyis:"Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa."

Tökéletes az alakod, ha pedig nem tetszik neki akkor verje a faszát egy kopasztott csirkébe.

2010. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22:13 vagyok..

pontosan ezt még akartam írni hogy pontosan jó a 170 centihez a 70 kiló...de amúgy tényleg szerintem nem szeret téged eléggé,ha ezt kérte tőled..

:S

2010. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha el lennél hízva tleg, akkor azt mondanám, hogy inkább az mondja, aki közel áll hozzád, mint mások a hátad mögött. de ezek alapján nem vagy. szóval a pasid egy barom. lapát. nem azért, mert ezt mondta, hanem mert ostoba.
2010. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
KÖSZI, h ezt írtátok!!! jólesik! aranyosak vtok :)
2010. márc. 12. 22:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
csak az igazság^^ így vagy tökéletes,a barátod pedig nagyon nagy idióta..már bocsi:S
2010. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!