Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves fiú vagyok, borzalmasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, borzalmasan szerelmes vagyok egy lányba, de szexuálisan nem annyira kívánom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig gyönyörű, természetes, de valahogy, nem is tudom, pont azért szeretem, mert egy ártatlan, kedves lány, nagyon tisztelem, és nekem ő egy angyal inkább mint ember:D Valami ilyesmi okokat tudnék felhozni erre. De nagyon szeretem!!!

Szerintetek mit kéne tennem?

Egyébként még nem is szeretne szexelni, ő még várni akar vele, én szeretnék vele maradni örökre, de nem tudom, hogy így vajon milyen lesz a jövőben a kapcsolatunk.


2008. szept. 8. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első közös szexuális élményetek után már nem így fogsz gondolkodni erről a kérdésről.
2008. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mióta jártok. Egyébként amikor ilyen hihetetlen eufóriában van az ember, amit kiveszek a szavaidból, akkor szerintem nem kívánja annyira szexuálisan a dolgot hanem lelkileg örül nagyon. De ha ennyire eufóriában vagy, akkor nem is gond, igaz? Majd pár hét vagy hónap alatt lenyugszol, ha elég sok időt vagytok együtt és közben kialakul az ilyen jellegű vonzalom is. Szerintem.
2008. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Úgy éreztem a szavaidból, hogy nagyon jól érzed magadat Vele. Szerintem a szexualitás soha nem cél, hanem gyümölcs, soha nem kell elérni. Biztosan el fog jönni az ideje annak is, de az idő ilyenkor nem számít. Lehet hogy 2 hét, lehet hogy 2 év, az egész nem érdekes.

Talán a társadalmi konvenciók miatt, talán más, tanult viselkedési formák miatt furcsának találhatod azt, ami Veled történik, talán siettetnéd a szexuális kapcsolatot, de szerintem nincs értelme.

Kívánom Nektek, hogy érezzétek jól magatokat együtt, és utána lesz, ami lesz, elég, ha akkor közeledtek csak szexuálisan egymáshoz, amikor már igazán mind a ketten kívánjátok.

Nem teljesen ide kapcsolódik, de talán érdekes lehet. Egyik barátom mondta egyszer, hogy Ő igyekszik minél lassabban haladni a szexualitásban előre, hogy legyen ideje "kiélvezni" az egyes dolgokban a jót. Ezért hagy megfelelő időt a kézfogás, a simogatás, a csók, stb.. között.

2008. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!