Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elolvasta az üzeneteimet és kiverte a balhét? Többi lent.22F

Figyelt kérdés

Irogattam egy lánnyal, aki a barátom. Szexuális dolgokat, hogy ezt, meg azt csinálnám vele, ha nem lenne bnőm. Dicsérgettem, bókoltam neki, flörtöltünk csak. Szép lány, jól néz ki. De nem csaltam meg, nem vagyok hűtlen, pedig lett volna rá lehetőségem.


Most totál kibukott, sírt meg minden. Mit csináljak?


Most ez akkora bűn? Nem történt semmi, pedig higyjétek el nagyon akartam, kívántam, veszettül izzott a levegő köztünk, de uralkodtam magamon. Vele akarok lenni. Mármint a barátnőmmel.


Adjatok tanácsot. Mit tévő legyek?


2015. szept. 14. 18:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
12%
Ne maradj olyan lánnyal, aki elolvassa az üzeneteidet!
2015. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy kibukott, neked hogy esett volna, hogyha ő írogatott volna egy srácnak ilyeneket? Az, hogy végül nem mentél bele, nem jelent semmit, attól még ugyanúgy róla fantáziáltál és ezt vele is megosztottad. Nekem ez egy kapcsolatba nem fér bele. Max mehetsz hozzá könyörögni és megígérni, hogy többé nem csinálsz ilyet.
2015. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő csinálja ezt egy másik manussal akkor te repdesnél az örömtől? hm?
2015. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg. Ezen van a hangsúly.
2015. szept. 14. 18:17
 5/43 anonim ***** válasza:
95%
És akkor mi van? Nem a megcsalás az egyetlen dolog aminek nincs helye egy kapcsolatban.
2015. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
4 Még egyszer kérdezem. Ha ő flörtölt volna az orrod előtt egy pasival, és szexuális szójátékot játszott volna vele, vagy chatszexelt volna vele, neked, hogy esett volna? Mit léptél volna?
2015. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%

nem azért, de ez sok embernek megcsalásnak minősül (szerinte is az) :D


ilyen erővel akár skypon chatszexelhetne a barátnőd egy pasival, az sem lenne megcsalás? :D

2015. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem megcsalás. Nekem barátom a lány.
2015. szept. 14. 18:31
 9/43 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Tök mindegy, hogy nem megcsalás, egy kapcsolat tönkremehet ezer meg egy okból a megcsaláson kívül is. Ha az én uram csinálna ilyet, kivágnám mint macskát sz-rni. Ez a barátnőddel szembeni tiszteletlenség, még jó, hogy ki van akadva.
2015. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%

Csak ezt hajtod, b+?

Valaki kérdezte többször, ba$ztál válaszolni rá. Fordított esetben hogy esett volna? Pl barátnőd írkálna egy jó barátjának, hogy "Ohh, baby, kinyalhatnád a cuncust" meg "huh de beleülnék a fa$zodba", neked ez tetszene?

2015. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!