Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkockáztassam így az elköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkockáztassam így az elköltözést?

Figyelt kérdés

Külföldön élek a barátommal. Sok a vita köztünk, ezért felvetettem, jobb, ha elköltözöm. A lakás az ö nevèm van ugyan, de ketten fizessük. Én egyedül is tudnám, de ö ragaszkodik hozzá, hogy max majd kér rá állami segélyt.

Amikor felvetettem, elmegyek, mert nem bírom idegekkel, azt mondta, nem várja meg, még találok lakást, 5 percet ad összepakolni, ha nem tetszik, kihívja a rendörséget, mivel nincs a nevem a szerzödésen (bár van regisztrációs papírom).

Már kérdeztem kolléganöket, barátokat, ki tudna befogadni, de senki.

Ahhoz, hogy találjak lakást, több idö és pénz kéne. A munkám miatt nem tudok elszabadulni lakásokat làtogatni, meg otthon sem tudom, mit mondanék (heti 6 nap 8 órázok)


2015. szept. 17. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Nincsen családom
2015. szept. 17. 22:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy dolgot kell tisztazni, hogy most akkor van eleg penzed elkoltozni vagy nincsen?
2015. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem maradnék ilyen emberrel egy percnél sem tovább. (Pláne, ha igazam van, és az a kérdező vagy, aki már többször tett fel itt kérdést a szituról.. ahogy eltartod a mihaszna segélyen tengődő paraszt pasid, aki megbecsülés helyett csak kihasznál és zsarnokoskodik. De ha nem, akkor sem maradnék vele). Görény húzás ez tőle, azzal akar maga mellett tartani, hogy kiszolgáltatott állapotba hoz - ez róla is, és a kapcsolatotokról is sokat elárul. Inkább átcuccolnék ideiglenesen egy hostelbe, mielőtt valahol bérelnék egy szobát és onnan keresnék lakást. Szobát általában pár nap alatt talál az ember, aztán onnan gyűjtetsz lakásra. Ennek a pasinak meg a közelébe se mennék többé.
2015. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mitcsinálnék a helyedben. Elég nehéz helyzetben vagy. Hát itt egy kicsit rafináltkodni kéne mert más választásod nem nagyon van! Békülj ki vele vagy mond azt hogy terhes vagy! Igy lehet hogy ott marathatsz de titokban intézd az uj lakást és egyszer csak eltünsz onnan!!! De számolj azzal is hogy van aki 2havi kaukciot kér az meg több szár ezer. hány éves vagy? egyáltalán minek jöttél össze ilyen önző emberrel? Heyileg hol élsz? hány éves vagy?? bocsi a kérdésekért de nagyon megsajnáltalak.
2015. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jesszus.. Akkor most akar kirakni? Még ma? Így az este közepén? Nagyszülők, barátnők, barátok? ( végső esetben szingli ex barát?) aztán holnap a neten gyorsan keresgélsz egy olcsó szobát, telefonálgatsz, megnézed a helyet és átcuccolsz. Vannak elég olcsó hostelek, ahogy azt már írták feljebb. Végszükség esetén ha van kocsid, akkor ott is kibírsz egy éjszakát. Azt a szörnyű alakot pedig hagyd el hamar. Érzelmi zsarolás is létezik, amit szerintem ugyanúgy kellene büntetni, mint a testi bántalmazást, ugyanis így is sérülhet maradandóan az ember... habár nem a teste, de a lelke. Ne hagyd, hogy így bánjanak veled!
2015. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külföld, akkor airbnb! Vagy keress hostelt, írj fészen a helyi magyaroknak, hogy valaki nem keres-e éppen lakótársat, azt az élősködő herét meg hagyd el azonnal, most láthattad, hogy mennyire szar ember ő valójában...
2015. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!