Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkockáztassam-e hogy leégete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkockáztassam-e hogy leégetem magam a régi ismerőseim és az egész családom előtt, azért mert nem tudom ki verni a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon rég óta ismerek, szinte együtt nőttünk fel, mivel a szüleink jóban voltak és gyakran összejártak. Ők hárman vannak fiú testvérek én meg egyedül lány, de ez akkoriban, mikor kicsi voltam nem jelentett akadályt, nagyon jól elvoltunk, többször is elmentünk együtt nyaralni.

Azután mikor kicsit idősebb lettem, elköltöztünk egy kicsit messzebb és valahogy a kapcsolat is megszűnt ezzel a családdal. Nem jártunk hozzájuk kertipartikra mint régen.

Végül jó pár év után tavaly ismét eldöntötték, hogy támasszuk fel a régi barátságot és menjünk együtt nyaralni. Nekem nem nagyon volt kedvem hozzá, hiszen már nem ismertem őket, és pont akkor nem találkoztunk sokáig, amikor a legtöbb változáson mentünk keresztül. Egyszerűen nem tudtam mit szóljak hozzá, hogy most megint együtt megyünk nyaralni, ráadásul azt hallottam, hogy ők inkább kihagynák a szülőkkel való nyaralást és otthon maradnának.

De aztán mégiscsak mind ott voltunk. Ismét együtt nyaraltunk. És amikor sok év után újra találkoztam velük, rögtön (hogy költőien fogalmazzak) megdobbant a szívem B. láttán, amint egymásra mosolyodtunk köszönéskor. Annyit változott és mégsem változott semmit.:)

A nyaralás jól telt, de valahogy mégsem sikerült ugyanúgy viselkedni velük mint régen, mert olyan sok minden történt azóta és teljesen megváltoztak. Az viszont kiderült hogy B-nek hasonló az érdeklődési köre mint nekem. Gyakran viccelődött velem,cukkolt de ennél több nem történt, igazán még a régi barátság sem tért vissza és csak akkor vettem észre, hogy tulajdonképpen mennyire tetszik nekem mire vége lett a nyaralásnak.

Ezután nagyon ritkán láttam, bár ha átmentünk hozzájuk mindig foglalkozott velem vagy csak ott ült mellettem amíg ott voltam. Igazából léphetett volna valamit ha akart volna, de nem csinált az égvilágon semmit, pedig nem az a félős típus. Szóval én nem tudom ki verni a fejemből ő meg simán. De nem akarom ennyiben hagyni.

Ami igazából zavar az az, hogy eleve gáznak tartom ha egy lány nyomul rá egy fiúra, de mi van ha a családod barátai a szülei? Még sokkal rosszabb. Például elhívhatnám egy koncertre,vagy elmehetnék az ő egyik koncertjére is de nem merem, mert abból lejön, hogy mit érzek és nem bírnék többet a szemébe nézni sem neki sem a családtagjainak, ha nemet mondana. Annyira régen ismerem őket.


2010. ápr. 19. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ajánld fel neki, hogy ti is próbáljátok "újjáéleszteni" a barátságotokat, úgy mint a szüleitek. Járjatok el együtt bulizni, koncertre, kirándulni. És ha ő is szeretne tőled valamit, akkor minden kialakul szépen magától. Sok sikert!
2010. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
f
2010. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hívd el a szigetre! Ott bármi megtörténhet! :))
2010. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak menj el az egyik koncertjére és szurkolj neki. Ebből még senki nem következtethet arra hogy bejön neked! Ne légy félénk nyuszika!!! Gyerünk! :)
2010. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem irigyellek mert én is pont ebben a cipöben járok csak még gázabb mert én nem lakok messze a kiszemelt sráctól,sőt még a szüleink együtt is dolgoznak...én azt mondom hogy mindenképp probálj beszélni vele végül is elvileg tök messze laktok egymástol vagy nem?maximum ha visszautasit nem mész el egy ideig a közös kis "családi programokra".amugy sztem nem is igen mondaná el a szüleinek vagy akár a bátyjainak.nem tudom milyen viszonyban vannak de a kamasz fiúk általában nem nagyon szoktak az ilyenekröl beszélni senkinek sem ha pedig rendes veled a srác,és alpjában véve nem bunkó, nem hiszem hogy lejáratna ezzel haverok elött vagy ilyesmi.ha meg nem mered elmondani akkor is finoman célozgathatnál h többet érzel mint egy egyszerü barátság.apro érintések, egy-egy elejtett megjegyzés..az még egyáltalán nem nyomulás.és talán épp ö is pont igy érez irántad csak ö sem meri bevallani.az nagyon jo hogy egy az érdeklödési körötök, van bennetek közös.meglátod ha te is tetszel neki venni fogja a lapot ha meg nem akkor sem kell elkeseredni ezer fiu van még a világon talán épp az orrod elött.csak még egy tanács:ne játszadozz vele mert azt utálják és föleg nem értik hiszen csak pasik..sztem én is ezzel rontottam el annak idején és azota is bánom.a lényeg hogy legyél öszinte és ne félj beszélni az érzéseidröl.én szoritok nektek:)
2010. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
annyira még nem híresek h csak úgy elmenjek...egyértelmű lesz, hogy mért vagyok ott.
2010. ápr. 19. 21:39
 7/16 A kérdező kommentje:
21:38- köszi tényleg. Csak most nehezebbnek érzem...és sajnos nagyon jóban van a bátyjával...és a lelki szemeim előtt látom néha h erről beszélnének a vacsoraasztalnál.
2010. ápr. 19. 21:41
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan elmehetsz a koncertre "barátként" is aztán beszélgettek meg ilyenek..aztán majd csak kialakul.menj el néhány barátnöddel az ugy egyáltalán nem feltünő.még be is vághatod neki h csak azért jöttetek el h legyen egy kis közönsége...ha tetszel a srácnak venni fogja poént és visszaszol te megint beszolsz és igy tovább..a srácok imádnak incselkedni azokkal akik tetszenek nekik:D
2010. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Ha nem mondod meg neki, hogy mennyire bejön, akkor nem fogja megtudni. Az hogy keresed a társaságát, egy dolog, legalább ő is ilyeneken fog gondolkodni, hogy most akkor bejön-e neked vagy sem?
2010. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21:38-as! te hol laksz?
2010. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!