Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahogy nem kívánom már ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy nem kívánom már ugy a barátnőm, mi történik?

Figyelt kérdés
Valahogy az utobbi 2 hónapban egyre kevesbe kívánom a barátnőm.26 f, 27l. 4 eve vagyunk együtt. Kb 1 honapja koltoztunk össze. Picit ugy érzem, hogy dirigál nekem. Magat meg kissé elhanyagolja. Nem mos fogat este, a lába bök, ha leszedi magáról a szőrt, van hogy az én borotvam használja.Bar regen nem zavartak ezek a dolgok,mostanaban igen. Sokszor már csókolózni sincs vele kedvem. Picit ugy érzem, miota osszekoltoztunk, nem jut idő a sajat dolgaimra. Nem gondoltam, hogy ha ketten vagyunk otthon, csak vele foglalkozhatok. Szeretnek nyelvet tanulni, bütykölni, de igy nem lehet. Ugy érzem nincs meg a kellő szabaddá. Picit boldogtalan is vagyok. Mit tehetnék? Hogy lehetne ezt rendbe hozni?

2015. szept. 18. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legelőször is figyelmeztessed az olyan dolgokra, amik téged bosszantanak: te nem szoktál este fogat mosni? Eddig ezt nem is tudtam. Milyen jó, hogy összeköltöztünk még a házasság előtt, mert legalább idejében kiderülnek az ilyesmik. Ilyeneket mondhat neki, sőt kell is mondanod. Mindent mondjál meg neki, de nem úgy, hogy egyszerre a fejére olvasod, hanem amikor éppen elköveti. Amikor szúr a lába, mondjad,hogy most amíg ki nem nő a szőr, vagy amíg újból le nem borotválja, ne közeledjen hozzád stb. Vagy kérdezd meg tőle, te nem tudod magadat elfoglalni valamivel? Én ezt és ezt szeretném csinálni. Nem lesz ez így jó hosszú távon. - Mondjál neki olyanokat, amiből láthatja, hogy mi a gond. Aztán vagy tud változtatni rajta, vagy szakítotok, de arra nagyon vigyázz, hogy nehogy teherbe ejtesse magát. Figyeld, mikor van a menstruációja, és két menses közötti 10 napban ne szexeljél vele, hiába mondja, hogy szed fogamzásgátlót, mert lehet, hogy nem szed.
2015. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hogy tud valaki úgy elaludni, hogy előtte nem mosott fogat? :D

én is depressziós vagyok, nem a legszebb éveimet élem, mégis mosok fogat, és leborotválom a lábamat mindig, hogy tetsszek a barátomnak.

bár nekem nem kellett szólni ilyen dolgok miatt, de ha valamit szeretett volna mégis a barátom, akkor csak mondta hogy mi lenne ha..., milyen jó lenne ha... stb. ha szeret meg fontos neki hogy jó legyen neked, akkor tesz érte. csak ne paraszt módon fogalmazd meg, mert akkor biztosan nem fogja érdekelni amit mondasz.

vicces amúgy, hogy azt várja közben, hogy eljegyezd. :D

1 hónap nem sok idő, lehet azért akarja most mindig hogy vele foglalkozz, mert ez még új és tetszik neki. főleg ha előtte csak ilyen keveset találkoztatok. mondd meg neki, hogy szükséged van arra, hogy egyedül legyél és a saját dolgaiddal foglalkozz egyedül, és ez nem tőle elvett idő. a jó kapcsolat feltétele kb, hogy úgy vagyunk együtt a másikkal, hogy közben szabadnak érezzük magunkat. ha nem képes elfogadni ezeket, meg nem változtat, akkor sajnos nem tudsz mit tenni. vagy elfogadod te a helyzetet és vele maradsz, vagy szakítasz.

2015. nov. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A fogmosás elhanyagolása tényleg durva, ezért nyugodtan szólj neki, hogy a saját egészsége érdekében ezt nem szabad kihagyni. Tönkre fognak menni a fogai.

Nem tudom milyen anyagi helyzete van a lánynak,de ha vesz egy epilátort, lehet hogy egyben nagyobb összeg, mint a borotva, de hosszú távon megtérül és nem szúr tőle a lába, lassabban és ritkábban nő tőle a szőr. Huhh, ez is durva hogy a te borotvádat használja, nem túl higiénikus.

A közös kasszát nem tudom hogy érti, szerintem az a normális, hogy megosztjátok a költségedet, felesben fizetitek az albérletet, rezsit, kaját, stb.

Az eljegyzéssel kapcsolatban: én 5 éve vagyok együtt a párommal, 1 éve együtt élünk, és igen, engem is bánt, hogy nem akarja hogy szintet lépjen a kapcsolatunk.Nem vagyunk tinik, tudja, hogy én vagyok az igazi, én is akarom őt. Engem is nagyon zavar már, hogy ennyi idő után is egy kis barátnő vagyok, mint a 16 évesek.


Kérdésedre válaszolva: úgy tudnál alakítani a dolgokon, ha beszélsz vele. Nyugodtan szólj rá a fogmosás miatt, meg hogy figyeljen oda magára jobban.


24/N

2015. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!