Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha tetszik, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha tetszik, amikor elmondhatom a barátomnak, hogy a hibái ellenére is nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs nagy önbizalma a barátomnak, és néha megemlíti, egy-egy hibáját. És ilyenkor én mindig megnyugtatom, hogy ennek ellenére, én imádom őt. És ilyenkor olyan jól esik, hogy látom a szemein, hogy megnyugszik, és nem aggódik azon, hogy elhagyom azért, mert lógnak a mellei, vagy éppen egy picit duci stb... Más is van ezzel így? Vagy ez valami furcsa defekt nálam?
2010. márc. 13. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:

=)

Igen.

Ez nagyon jo dolog.

2010. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem amikor a barátnőmet ápolhatom amikor beteg vagy megvigasztalhatom amikor valami rossz történik vele.
2010. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez most komoly megkérdezed h normális-e??

méég jó h normális,minden nőnek kell az ilyen fajta dicséret

2010. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:D:D

igen ez normális rám is rám férne 1 ilyen barát:$

mindig kifogom az idiótákat:(

ez am 1jódolog sztem ezzel mindenki így van nincs veled semmi gond sőtt:D

16/L

2010. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a barátodnak lógnak a mellei??

vagy te most a lány vagy a fiú vagy??vagy csak simán barátok vagytok??

bocsi most kicsit összezavarotam

2010. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, és ő a párom. Sajnos igen, neki lógnak a mellei egy hormonzavar miatt.
2010. márc. 13. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem számít, ha szorult helyzetbe kerültök egy szakadékban, legalább lesz mibe csimpaszkodni.
2010. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:44vagyok:$

neharagudj kérdező nemakartalak megbántani meg viccet se akartam csinlni belőle de én tényleg azt hittem amit leírtál h ezt 1fiú írta:$:$

neharagudj:S

2010. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Dehogy haragszom. Semmi rosszat nem írtál.


Aki meg ilyenből viccet csinál, az magáról állít ki bizonyítványt. Tapló emberek véleményével nem foglalkozom. A "kedves" válaszoló biztos makk egészséges, és tökéletes külsővel van megáldva.

2010. márc. 13. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép dolog egy kapcsolatban.
2010. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!