Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt nők, a párotok viselkedése hogyan változott meg, amikor elkezdte a megcsalást? Milyen jelei voltak? Pasik, ti hogyan változtatok, mikor csaltátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Kort is írjátok! Köszönöm a válaszokat, mindenki kapni fogja a zöld pacsit.

2015. szept. 22. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ez az egyoldalúság?
2015. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy egy férfi viselkedése miben kezd eltérni az átlagostól, amikor félrelépked.
2015. szept. 22. 16:33
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
95%
ridegebb lett, kevesebb fizikai kontakt. Külön ágyban alvás "nem akartalak felébreszteni" stb. Összességében sztem érezhető. Utólag visszagondolva nagyon is voltak jelek.
2015. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy megcsalásról tudok csak, de...

Rideg lett, közömbös, nem akart közös programot, szexelni se, nem mondta, hogy szeret, minden rossz volt, amit csináltam. Önmagában is elég egyértelmű volt, hogy baj van, a megcsalás csak az utolsó csepp volt. Ott már láttam, hogy szándékában sem áll javítani a dolgokon és zokogva bár, de leléptem.

2015. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek elég érdekesek, és persze sajnálatosak :( írjatok még.
2015. szept. 22. 17:15
 6/7 hisztynka ***** válasza:
100%
Amikor a nővéremet megcsalta a férje, akkor ajándékokat kapott tőle,arany karkötőt, gyűrűt csak úgy,meg virágcsokrot küldetett a munkahelyére...gondolom,bűntudata volta sógoromnak.Vagy így akart gyanú felett állni,de így bukott le.
2015. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez is gyanús, hogy valaki nagyon kedves lesz.
2015. szept. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!