Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen biztos jelei vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen biztos jelei vannak, hogy valaki pusztán érdekből van veled?

Figyelt kérdés
Én egy 34 éves nő vagyok,5 és fél éves kislányomat nevelem egyedül 1 éves kora óta.2 éve van egy párkapcsolatom, ami eddig sem volt sajnos teljesen felhőtlen. Van 2 cég a tulajdonomban, ami sikeres. A Párom egy cégnél dolgozik mint értékeső. Sajnos egyre inkább kezdem azt hinni, csak a biztos anyagi hátterét szeretné bebiztosítani. A gyerekem nem fogadja el, sőt negatív jelzőkkel látja el, negatív megjegyzéseket tesz arra, hogy öltözöm, milyen színű a körmöm, a barátaim inkább elkerülnek ha megtudják ő velem van. és ez csak egy kis rész abból ami a kapcsolatot illeti. Viszont most tervezek egy új üzletet nyitni, társulni szeretne. Elmondása szerint nem lép felém sem a kislányom felé addig amíg nem biztos abban, hogy együtt maradunk. Vegyem be az üzletbe, minden lépésem tudni akarja. Nem tudom eldönteni, hogy önbizalom hiánya van, vagy az anyagi biztonság az amit keres? Kitartó ember vagyok, de ez a kapcsolat azt érzem nem rólunk szól.
2015. júl. 10. 21:36
 1/9 RRR ***** válasza:
100%

ne vedd be

nem jó a munkát az érzelmekkel keverni

te is kételkedsz

gyermeked meg érzi,hogy gubanc van


egy lótifutit megtenni,bevenni felesbe egy üzletbe,amit te építettél fel,anélkül,hogy egy vassal is beszállna.......hát butaság finoman fogalmazva

az üzlet az üzlet

nem jótékonysági intézetet ,pláne manapság


bízz a női megérzéseidben,ha már a vállalkozóiban nem hiszel

egy vállalkozó férfi

2015. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igazából lényegtelen, hogy érdekből van-e veled vagy sem (de amúgy esélyes a leírásod alapján), hiszen nem fogadja el a gyereked, téged is kritizál és a barátaid se kedvelik szóval ez alapján se lehet egy túl rendes ember


ezek után te még mindig vele vagy és azon gondolkozol, hogy bevedd az üzletbe?

2015. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy az üzletbe ne vedd be,hanem rakd ki az életedből is.
2015. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen megérzéseid vannak,az elég nagy baj.

Ha van bizalmasod, jó barátaid,kérd ki a véleményüket,hátha kívűlről tisztábban látják a dolgokat.

Olyat kérdezz lehetőleg,aki valamennyire képben van,belelát a kapcsolatotokba.

Szerintem egyelőre ne társulj vele,amíg nem vagy teljesen biztos a dolgodban, kettőtökben.

Mert utólag sokkal nehezebb lesz kirakni a bizniszből, ha kiderül, csak érdekből van veled.

2015. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 omba ***** válasza:
100%

"Elmondása szerint nem lép felém sem a kislányom felé addig amíg nem biztos abban, hogy együtt maradunk. Vegyem be az üzletbe, minden lépésem tudni akarja."


Minden pont, amit leírtál negatív.


A válás után kapásbók szakítottam minden nővel, aki nem fogadta el a fiamat, na nehogy!

Ha a barátaid is kerülnek miatta...

És hát vedd be az üzletbe, hogy legyen már ő is "valaki" - de aztán már neked is tulajdonosoddá válik?????


Jó, és ha tulajdonos lesz, biztosan fog lépni felétek?

És ha igen, - csak én fogom úgy látni, hogy vettél egy pasit a családba?


Ne tedd!

2015. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Elmondása szerint nem lép felém sem a kislányom felé addig amíg nem biztos abban, hogy együtt maradunk. Vegyem be az üzletbe"

Amikor majd bebiztosítja magát akkor nem felétek hanem fölétek lép.

Van egy alapból "nem felhőtlen" kapcsolat, nem fogadja el a kislányod, nem fogad el téged, a kapcsolat nem rólatok szól.

Ezt az alaphelyzetet még azzal lehet tovább fokozni, bonyolítani hogy társultok. Aztán később vered a fejed, hogy hogy lehettem ilyen hülye.

Már most be kellene fejezned, de tényleg.Nem társulást mérlegelni.

Különben ő maga a viselkedésével megválaszolta a kérdésedet.

"Elmondása szerint nem lép felém sem a kislányom felé addig amíg nem biztos abban, hogy együtt maradunk."

Senki sem tudhatja egy kapcsolatban biztosan, hogy együtt maradnak-e, csak tervezik az együtt maradást, mégis lépnek a másik felé adnak és tesznek a kapcsolatba, mert az a feltétele az együtt maradásnak. Ő kimondja majd ha kapok akkor teszek valamit. Persze hogy érdek.

Te is mondhatod ugyanezt neki, társulunk ha azt látom, hogy lépsz felénk.

Szeret itt valaki valakit?

2015. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem jobban jársz, én legalább a gyerekkel biztosan jól kijövök!

Az öltözködésed nem biztos, hogy tetszik, de nem szokásom ezt kommentálni, a barátaid szeretni fognak engem - de kerülni nem, az biztos.


Ezt a tréfás gyereket meg küld el a fenébe.


Én bevettem egy iylen fickót a cégbe (nem vagyunk izé... melegek) csak annyira ajánlották, meg ő is mondta, hogy akkor mennyivel motiváltabb volna) - attól kezdve 0 tevékenysége volt, mindenfelé hencegett, hogy a "cége" - nekem meg hozta a 60 literes benzinszámlákat, miközben az apja 105-ös Skodájával járt.

A végén meg elemelt egy számlatömböt, és kiállított több millónyi kp-s számlát, az áfájával meg azóta küszködök.

2015. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd be az üzletbe egy kullancs lesz az életedben. A gyerek tükör, nem véletlenül nem szereti sem ő, sem a barátaid. Te is tudod mi a megoldás, szakítsd. Majd találsz oylat aki szeret és a gyerekedet is elfogadja, hidd el.
2015. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sem az üzletbe, sem az életbe nem kéne, hogy bevedd.

Nagyon nem kéne.


A kisfiú nem egyszerűen biztonságot akar... a te nyakadra akar nőni! Ennyi a történet.

2015. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!