Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is szokott olyat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szokott olyat vagy hasonlót mondani a párja, hogy "ne ugass bele"?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? Hogyan kezelnétek ezt?
2015. szept. 22. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Szokása a páromnak már de már telítödik a pohár.Erre a beszúrása meg csak annyit momdanák'ugatni a kutyák szoktak na meg te'.
2015. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem, próbálná meg!


A kölcsönös tisztelet mindig is megvolt közöttünk, és nem szoktunk így beszélni egymással, elég intelligensek vagyunk így ilyen nem történt!

Szerintem lekevernék neki egyet, ha nekem ilyet mondana.

2015. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Soha egy rossz szót nem szólt nekem, ahogy én sem neki. Egy jó kapcsolatban nincs ilyen, rossz kapcsolatból meg ki kell lépni és kész.
2015. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Az exem egyszer ilyet mondott. Kitalálhatod, miért az exem. Aki így beszél velem, azt nem fogom a páromnak hívni.

Skype csevej közben pattant el az agya, ezt mondta nekem... én mondtam, hogy ezt nem tűröm, letettem. Másnap szakítottunk egy csúnya szó nélkül.


Hogy tervezhetném a jövőm olyannal, aki ennyire sem tisztel? A válasz egyszer: sehogyan.

2015. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Na e gyönyörű. Kapna a fejére az biztos. Hamar kiadnám az útját.
2015. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Normális ember tiszteli a párját annyira, hogy ilyen meg sem fordul a fejében, nemhogy kimondja.

Nem lenne rá szükségem, hogy ilyen helyzetet kezeljek, mert az ilyen stílusú embereket, nagy ívben kerülöm.

2015. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Jól el lett mondva mindennek a "pár" (párja a cipőnek, zokninak van), de jó lenne tudni, miért mondta ezt?
2015. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

2x is előfordult, hogy ezt a szót használta. Egyszerű, mindennapi szituációkban. Nem szolgáltam rá, nem reakció volt az én durvaságomra. Én soha nem alkalmazok vele szemben ilyen hangnemet, pedig azt érzem, nekem is könnyebb lenne felvenni a stílust, mint megbeszélni 1000x, h ez nekem nem jó, fáj, ez a durvaság már verbális bántalmazás. Azt mondja a munkahelyen ragadt rá, meg hogy bocsánat, nem fog többet ilyet mondani,megbánta, de én nem tudok ebben hinni. Idő kérdése és újra megtörténik. egyébként nem veszi észre sosem, ha durván szól hozzám, bocsánatot csak akkor kér, ha kiharcolom magamnak, h kérjen. Évek óta tart ez a kiharcolás, a folyamatos megbeszélés és én ebbe belefáradtam.


Mit kéne másképp csinálnom?

2015. szept. 24. 14:22
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Akkor rúgd ki.
2015. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 omba ***** válasza:
100%

"Mit kéne másképp csinálnom?" - NEKED?????


Megnevelni nem fogod tudni, elviselni nem nagyon kéne...

2015. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!