Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban a barátom csúnyán szólt hozzám. Ezt vegyem véletlennek, vagy a későbbiekben is számíthatok erre?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire nagy dolog, de nekem nagyon rosszul esett.

Idézem: "Most akkor kiengedsz, vagy mi a f**z van?!" - mert fel akart állni az asztaltól,és én nem láttam,hogy nem tud tőlem kimenni.

Persze egyből rákérdeztem, hogy ez meg mi volt, meg hogy hogy beszél velem. Elkezdett magyarázkodni, hogy még a koncert hatása alatt van stb.

Viszont a haverjaival is iszonyatosan rondán beszél, kb. minden fél mondatában szerepel csúnya szó.


Mit gondoltok erről? Amúgy 30 éves férfiről van szó.

23L


2015. szept. 22. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egy ilyen alkalom után ne vonj le komoly hatású következtetéseket. Én a helyedben azt csinálnám, hogy beszélnék vele arról, hogy ez engem zavar, és aggódom amiatt, hogy velem is úgy fog beszélni mint a barátaival szokott. Jelezd neki, hogy számodra ez problémás lenne. Ha ezután előfordul még ilyen, az gáz.
2015. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Kapcsolat elején ilyen stílus, nem sok jót vetít előre..

Nekem nem tetszik, ha kötőszónak is azt használják. Erről nehéz lenne leszoktatni, később rosszabb lesz.

2015. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
A beszédstílus sokat elárul valakiről. Azt neked kell tudni, hogy ez bejön-e. Nekem nem, az ilyen pasi agresszív, nem egy rendes ember.
2015. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

de kis érzékenyke vagy...


28L

2015. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezt neked kell tudni, de ahogy leírtad, nem sok jóra számíthatsz a továbbiakban.
2015. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 omba ***** válasza:
46%
"a haverjaival is iszonyatosan rondán beszél, kb. minden fél mondatában szerepel csúnya szó." - Veled még viselkedik, egy darabig, míg bírja, vagy míg úgy nem érzi más ellazulhat.
2015. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2015. szept. 22. 21:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy amikor már "biztosnak" érez, és elengedi magát, akkor velem is úgy fog beszélni,mint a barátaival.
2015. szept. 22. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
De attól még nem biztos, hogy rossz ember, mert káromkodik.
2015. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hogy jöttetek össze?mikor randira hívott megállta trágárkodás nélkül?....természetesen később rosszabb lesz de míg ezt felfogod addig is minden nap odaleszel tőle mikor elfelejt óbégatni...
2015. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!