Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy soha be nem teljesült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy soha be nem teljesült szerelem okozhat még akkor is gyengébb/erősebb fellángolást a későbbiekben, ha már kapcsolatban állunk valaki mással?

Figyelt kérdés
Pl. ha feltűnik az életünkben az adott férfi/nő..
2014. máj. 1. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ebben a dilemmában vagyok én is.
2014. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze.
2014. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nincs kegyetlenebb dolog az életben mint a reménytelen szerelem
2014. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen. nálam okozott.
2014. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nalam is.
2014. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, de tudtam kezelni. Megkértem, hogy ne keressen, ha akkor nem kellettem neki. Mással voltam boldog, és nem hiányzott, hogy szétszedje azt a kapcsolatot. Persze utána hívogatott még egy darabig (ezt főleg nem szeretem, nő ne nyomuljon), úgyhogy letiltottam mindenhol.
2014. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. A nagy szerelmek kitörölhetetlenül ott maradnak mindig. Nekem volt olyan, akivel többször is próbálkoztunk járással, de nem igazán működött... szóval még igazán beteljesületlennek sem mondanám a dolgot. De még így is bennem van a "mi lett volna" érzés, sok-sok év után is, pedig már mindkettőnknek van családja. És tudom, hogy benne is, mert amikor néha, nagy ritkán beszélünk, akkor kéri, hogy a párja ne tudjon róla...
2014. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen. képzeld, nálam 7 év után is fel tudott megint törni
2016. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37 évvel ezelött volt. Május óta beszélünk facen, visszajöttek az érzések mindkét részről. Nehéz nagyon-hiszen családunk van. De valahogy jó is újra fiatalnak lenni!
2016. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!