Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 honap utan le fekudjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honap utan le fekudjek vele?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy 2 honapja vagyunk egyutt de nem tudom mikor kellene hogy le fekudjek vele. Hozzateszem még szuz vagyok es felek is de ő mar ideosebb es tapasztaltabb es felek hogy nem lesz jo...en 18 eves vagyok ő meg 25. Egy eve ismerjuk egymast, szeretem, megbizok benne. Amellett hogy egyutt jarunk szinte a legjobb baratom is. Nem tudom mit hogy kellene. Ő mar biztos varja de en meg felek, de azt se akarom hogy ezert szakitson, bár azt szerintem nem tenné. De akkor is felek... pl attol is hogy ha hamar lefekszem vele kosszuverunek nez de nem is tudja hogy én még szuz vagyok. Nem tudom hogy mit csinaljak. Nem lakunk egyutt de mindennap talizunk. Annyira felek, hogy fajni fog vagy hogy esetleg nem lesz jo.

Bocsi a helyesirasert. Telorol irtam.

Véleményeket kérek !! És irjátok le mit csinálnátok a helyemben.

Imádom szeretem. Mindig ugy voltam vele hogy az igazival akarom elveszteni de nem két honap utan,mert ugy voltam vele hogy velem egy idos fium lesz de hát 7 év korkulombséggel teljesen más.


2015. szept. 22. 21:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy egyszer megcsalt! DE megbocsátottam neki.
2015. szept. 22. 21:51
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megcsalt, de megbocsátottál neki. Gratulálok neked. Süt belőled a megfelelési kényszer. Ennek nem lesz jó vége...
2015. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! 7 ev korkulonbseggel elek masfel eve kapcsolatban a baratommal. Ha mar 2 honap alatt megcsalt akkor szalj ki belole amig nem keso, engem is megcsalt parszor, aztan persze jon a szeretlek csak te kellesz ne haragudj szoval ennek sosem lesz vege. Par honap utan jon az ujjab lany, egyre durvabb lesz de te ugy fogsz hozza ragaszkodni hogy inkabb tonkreteszed magad. Egyebkent szerintem nem o lesz a megfelelo ember, de ha ugy erzed itt az ideje akkor hajra, en nem bantam meg, attol fuggetlenul csodas elmeny volt.
2015. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

miért nem lesz jo vege?

nagyon szeretem akkor szakitottunk de ket napra ra ujbol osszejottunk nem birtuk egymas nelkul

és ő hivott fel hogy nem birja ebből gondolom hogy szeret

2015. szept. 22. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:

Ilyen félős szöveggel ne. Ha ennyire félsz akkor nyugodj meg, várj még. Én is mikor szűz voltam akkor feküdtem le a barátommal, amikor már majd belehaltam a kívánatba, hogy az övé lehessek, hogy végre magasabb fokon is érezhessem.

De ha te CSAK ÚGY lefeküdnél vele, mert ő lehet igényli, akkor korainak tartom.


De a csattanó az meglepett. Ha egyszer már megcsalt és még nem adtad oda neki magad, csak 2 hónapja vagy vele, akkor miért nem szakítottál vele? Attól még lehet legjobb barátod, de aki megcsalja a barátnőjét már az elején oktalanul az egy féreg, aki később is simán megteszi.

2015. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem egy ismerosevel csalt meg hanem egy qurvaval akinek fizetni kell de ez hosszu torténet

részegek voltak és fogadtak....

én is kivácsni vagyok hogy milyen lehet :D csak félek hogy korai még. DE buszke vagyok hogy idáig szuz vagyok, mert van aki már 14 évesen nem az! kivánom meg minden csak nem vagyok magamban elég biztos

a másik meg az hogy annyi közös ismeros van főleg fiuk és gondolom szoktak arrol beszelni hogy volt e már valami vagy milyen vagyok az agyba éssssss félek hogy mit mond.... ez bonyolult.

2015. szept. 22. 22:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Az en baratom is mindig reszegen csalt meg esteleg beszivva, aztan mar pia se kellett hozza. Szeret es megertem hogy a legjobb pillanataid toltod vele, de ne engedd hogy befolyasoljon. Tudom hogy szereted, o is szeret igen, de nem becsul meg elegge ahhoz hogy huseges legyen. Ha szeretned privatban beszelgethetunk rola
2015. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
irok :)
2015. szept. 22. 22:14
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem szeret, ha közben egy másik nővel szeretkezett, miközben Veled is tehette volna. A részegség... na, az meg aztán végképp kizárja, hogy valakit szeressen. Akinek az alkohol a társa, annál a barátnő csak a második helyen bír már állni.

Nekem 4-5 évig tartott az életem első csókjától "fokozatosan egyre több" testi kapcsolat folyamata az első aktusig, szóval ez nem egy "elvágólagos" valami, egy előzmény nélküli történés. Olyan fiúval ideális, akivel már régesrégen szeretkezel aktus nélkül, 1-2 éve akár.

2015. szept. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rohadt naiv vagy! Egyszer csalt meg? Csak egyről tudsz!!!!!
2015. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!