Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 honap utan le fekudjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honap utan le fekudjek vele?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy 2 honapja vagyunk egyutt de nem tudom mikor kellene hogy le fekudjek vele. Hozzateszem még szuz vagyok es felek is de ő mar ideosebb es tapasztaltabb es felek hogy nem lesz jo...en 18 eves vagyok ő meg 25. Egy eve ismerjuk egymast, szeretem, megbizok benne. Amellett hogy egyutt jarunk szinte a legjobb baratom is. Nem tudom mit hogy kellene. Ő mar biztos varja de en meg felek, de azt se akarom hogy ezert szakitson, bár azt szerintem nem tenné. De akkor is felek... pl attol is hogy ha hamar lefekszem vele kosszuverunek nez de nem is tudja hogy én még szuz vagyok. Nem tudom hogy mit csinaljak. Nem lakunk egyutt de mindennap talizunk. Annyira felek, hogy fajni fog vagy hogy esetleg nem lesz jo.

Bocsi a helyesirasert. Telorol irtam.

Véleményeket kérek !! És irjátok le mit csinálnátok a helyemben.

Imádom szeretem. Mindig ugy voltam vele hogy az igazival akarom elveszteni de nem két honap utan,mert ugy voltam vele hogy velem egy idos fium lesz de hát 7 év korkulombséggel teljesen más.


2015. szept. 22. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

komolyan azt hiszed, hogy ő az igazi?

én sok év után biztosan mondhatom, hogy megtalaltam az igazit. előtte meg kellett persze csokolni sok békát is... akivel 2 hónapig nem birtatok ki ugy, hogy ne szakitsatok/ne csaljatok meg egymást, az biztosan nem az igazi. ugyanis az első pár hónap és év az a rózsaszín kodrol kéne, hogy szóljon... szerintem. komolyan mondom aki 2 hónap alatt megcsalt, az később is meg fog. szerintem ne feküdj le vele. majd jön még olyan, aki őszintén szeret és nem fekszik le qrvàkkal... bocsi ez nagyon gáz, hogy megbocsatasz neki... szerinted annyira fontos vagy neki, azert könyörögte vissza magát?? kétlem, csak úgy van vele, hogy jó leszel egy darabig ingyen kurogatni.

Aki ilyen dontest hoz, hogy lefekszik egy qurvaval, pedig van barátnője, abban nem bízhatsz... lényegtelen, hogy rafogja a piara vagy a haverokra... ez nem valtoztat a tényen

szerintem lépj tovább és keress mást!!!

2015. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sőt, ez hogy ezeket a kifogásokat talalta ki, csak még rosszabb
2015. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy prostival? Ez talán még rosszabb,nekem legalábbis ez a megalázó helyzet így még megalázóbb lenne. Akármennyire szeretem biztos, hogy egy ilyen lány után én nem fogadtam volna vissza. Remélem elküdted orvosi vizsgálatra miután kibékültetek, még az kell, hogy miatta összeszedj valami betegséget.

Te tudni fogod, hogy ki érdemli meg, hogy lefeküdj vele. Ha félsz akkor a tudatalattid jelez, hogy ne vele.

2015. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen vesztettem el a szüzességem. A srác azóta a férjem, tehát rajta kívül senki más nem volt az életemben szexuálisan. És nem is hiányzik.

Minden ember más, de szerintem, ha eddig vártál, akkor ne egy ilyen fiúval tedd meg. Nem érdemel meg téged. Ahogy előttem is írták, ha már most megcsalt, később se számíts semmi jóra.

Értékeld magad! Ne akarj egy lenni a sok közül (mert biztos, hogy az lennél). Ez a srác egyáltalán nem tisztel, pedig ha valakit szeretek, azt tisztelem annyira, hogy nem teszek ilyet.

Két hónapot nem bír ki szex nélkül? És amikor majd ott tartotok, hogy gyereket vártok, te veszélyeztetett terhes lennél és el lennél tiltva a szextől? Akkor azt mondaná, hogy bocs, de szükségem volt rá, te meg adhattad meg? Tudom, ez csak feltevés, és ne rohanjak előre, de ilyen kezdet után másra nem nagyon számíthatnál....


Hogy mit csinálnék a helyedben? Páros lábbal rúgtam volna ki már akkor, amikor megtudtam, hogy megcsal. Szórakozzon mással.

Egyébként nem szereted őt. Ha szeretnéd, nem gondolkodnál azon, hogy megtedd-e. A lelked mélyén te is tudod, csak megerősítésre vágysz, hogy ő nem az az ember akivel el szeretnéd veszíteni a szüzességed. Nem a 7 év korkülönbség miatt, hanem egyszerűen azért, mert nem bízol benne. Sem pedig abban, hogy ennek a kapcsolatnak van jövője... Pedig egy kapcsolat alapja a bizalom.

2015. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"a másik meg az hogy annyi közös ismeros van főleg fiuk és gondolom szoktak arrol beszelni hogy volt e már valami vagy milyen vagyok az agyba éssssss félek hogy mit mond.... ez bonyolult."


Na jó. Minden egyes új információval azt bizonyítod, hogy ez nem egy igazi szerelem kapcsolat. Még nagyobb gerinctelenség, hogy ráadásul egy hivatásossal csalt meg.


Én kis korom óta féltem egy kicsit, ha lesz barátom és lefekszünk, akkor ne kürtölje szét a haveroknak. Mikor megismertem a barátom rájöttem, hogy nem kell ilyentől tartani. Miután megtörtént nem beszélt róla senkinek, ha kérdezték azt mondta, hogy majd eljön az ideje. Fél évig én sem mondtam el a legjobb barátnőmnek majd egy idő után egyértelművé vált a dolog.


Azon felül, hogy tudják, hogy már voltunk együtt, attól még nem beszéli ki, hogy milyen is vagyok az ágyban. Ez bármelyik férfitől gerinctelen. Lehet célozgatni, hogy még ebben is nagyon jó vagyok, de nem kell mindent elmondani.


A lényeg, hogy szerintem még így várhatsz vele, mert nem állsz teljesen készen.


Amit meg mondtál, hogy legalább nem 14 évesen vesztetted el, hát én 15 voltam, jó pár hét és 16 lettem volna, csak nem bírtunk várni tovább.

Tehát én 15 voltam, most 19 vagyok és minden ugyanolyan jól működik.

Sokszor nem is annyira a kor számít hanem az emberek hozzáállása, az érettség egy kapcsolathoz...

2015. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem szereted őt. Ha szeretnéd, nem gondolkodnál azon, hogy megtedd-e. A lelked mélyén te is tudod, csak megerősítésre vágysz, hogy ő nem az az ember akivel el szeretnéd veszíteni a szüzességed. Nem a 7 év korkülönbség miatt, hanem egyszerűen azért, mert nem bízol benne. Sem pedig abban, hogy ennek a kapcsolatnak van jövője... Pedig egy kapcsolat alapja a bizalom."


Ez a pár sor mindent elmondott, ehhez már nem sok hozzáfűzni való akad.

2015. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!