Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthetek neki?

Figyelt kérdés
Parom idot kert gondolkodasra. Nagyon megbantottam a sulya miatt, h fogyjon. Par het utan latvanyosan fogyott, de nem tudja megemeszteni amit akkor mondtam neki. Azon aggodik, ha netan visszaszed par kg, elhagyom. Nem biztos az erzeseibe, maga miatt menekul. Pedig en nagyon szeretem es mellette vagyok, leszek!
2015. szept. 23. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:
27f/24l
2015. szept. 23. 11:46
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ez elég problémás helyzet...

1000000001 bocsánat kéréssel tudod jóvátenni ezt...


22F

2015. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi, mar nagyon megbantam, nem egyszer kertem bocsanatot. Csak ha nem tudja magat tultenni rajta hamar, a kapcsolatunk veget jelentene.😯
2015. szept. 23. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Készíts neki sült oldalast, azt majd megemészti!
2015. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok ellenetek beszélni, de biztos jó lesz ez így nektek, hogy együtt maradtok?

A legtöbb ducibb, kövérebb ember azért kövér, mert nagyon szeret enni, vagy a kajával vigasztalja magát.

A fogyáshoz és az azutáni súlytartáshoz pedig, főleg ha valaki még hajlamos is a hízásra, nagyon be kell tartani a diétát az élete végéig. Ezt még sporttal sem lehet kiváltani, mert a fogyás 70-80%-a az étkezésen múlik és nem is mindig lesz ideje órákat sportolni.


Hidd el láttam már sok ilyen párt, ahol egyik hízásra hajlamos, "nagyevő" volt, csak sok munkával lefogyott, a másiknak meg nagyon fontos volt, hogy a párja vékony legyen, hogy tudjon hozzá vonzódni.

Az esetek 90%-ában egy idő után a hízékonyabb fél nagyon sokat szenvedett egyrészt lelkileg, mert annyira aggódott a súlyáért, másrészt fizikailag, mivel mindig éhes volt.

2015. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!