Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a legfontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a legfontosabb egy kapcsolatban?! Válassz 3, számodra legfontosabb tényezőt a felsoroltak közül!

Figyelt kérdés

Amennyiben lehetséges, indokold is, h. miért meghatározò, miért pont az a három a legfontosabb számodra!Kor,t ill. nemet is irhattok!


A következõ 7 lehetõség közül válassz, de csak 3 választási lehetõséged van!


;;;;;;;;;;

Szeretet,Szexualitás,Család,Szabadság,Ragaszkodás,Szerelem,Tisztelet.



2015. szept. 25. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Ezek bármelyike nélkül értelmetlen a párkapcsolat. Ha van szerelem, család és ragaszkodás, de nincs tisztelet, szexualitás, szabadság és szeretet, akkor azzal leírom a tipikus rossz és értelmetlen kapcsolatot, amit feltehetően börtönnek él meg valaki. Viszont ha van szabadság, szexualitás, tisztelet, akkor meg leírom a kölcsönös beleegyezésen alapuló dugópajtisságot. Sehogy se jó az, ha ezek közül valamit ki kell hagyni, ezek ötvözetéből lesz igazán működőképes, harmonikus egy párkapcsolat.


Ezek közül egyikről sem mondanék le, és nem is tudnék 3 legfontosabbat kiválasztani, mert az én szememben mindegyik egy szinten van.

2015. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szeretet, ragaszkodás, tisztelet. Mivel kicsit másképp értelmezem a szerelmet, mint a legtöbben, mert nekem a szerelem is a szeretet egyik formája, így nekem egy kapcsolatban a kettő nem kell feltétlenül, hogy külön váljon.


Marad a család és a szabadság. A család része olyan szempontból nem fontos, hogy nem akarok gyereket és gondolom, itt ez erre értendő.

A szabadság szerintem fontos, tehát hogy ne korlátozza le teljesen egyik a másikat, mégis a negyedik hely mellett döntöttem, mert a teljes szabadság nehezen valósítható meg, a legtöbb kapcsolatban néha kötünk kompromisszumokat, előfordulhat az is, hogy néha engednünk kell a szabadságról alkotott elképzeléseinkből.

36/N

2015. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elég nehéz választani olyan lehetőségek közül ami majdhogynem alapnak kellene, hogy legyen egy jól működő kapcsolatban.


Szeretet/Szerelem szinte majdnem azonos ha a párunkról van szó, ez talán a legfontosabb, hogy olyan emberrel legyünk együtt aki iránt vannak gyengéd érzéseink.


Szexualitás szintén fontos egy kapcsolatban. Alap emberi vágyakhoz hozzátartozik a testiség is.


Család azért fontos, mert úgy érzem ez szükséges lenne ahhoz, hogy igazán boldog legyek.


Ez a három/négy a választott lehetőségem.


Viszont a szabadság normális értelembe véve természetes dolog, nem tudom itt most milyen jelentéssel áll. A ragaszkodás szintén a szeretet egyfajta kifejezés módja vagy ehhez hasonló érzés szerintem. A tisztelet meg tényleg nem lehetőség hanem alap dolog egy kapcsolatban.


23/F

2015. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyedül a szabadságról le tudnék mondani,a többi nagyon kell.
2015. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A ragaszkodás benne van a szerelemben és szeretetben, hiszen akit szeretünk valamilyen formában, ahhoz ragaszkodunk is. Így ez kilőve. A család olyan szempontból nem fontos még nekem, hogy nem szeretnék még gyereket tehát ez is kilőve. A tisztelet nagyon fontos, de szerintem ez is benne kell hogy legyen a szeretetben /szerelemben hogy valamilyen szinten tiszteljük a másikat, enélkül a szeretet nem szeretet és a szerelem nem szerelem .Tehát a tisztelet is mint olyan kilőve. Én úgy gondolom .Úgy gondolom továbbá hogy akibe én szerelmes vagyok, őt szeretem is mint embert. Tehát a szeretet is kilőve. Tehát nekem a három legfontosabb :szexualitás, szerelem, szabadság. A párunknak is kell teret adni, ezért a szabadság. A szexualitást és szerelmet nem gondolom hogy magyaráznom kéne hogy miért fontos :)
2015. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
100%

az összes, de számomra ha rangsorolni kell; a legfontosabb tisztelet.

Mivel a többi hiába van meg, ha nincs tisztelet.

Sztem minden emberi kapcsolatban ez kellene h legyen a legelemibb.

2015. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerelem! Ha szerelem van lehet minden!
2015. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, a szexualitást, úgy látszik, nem írtam. De ugyanúgy, mint ahogy akibe szerelmes vagyok, azt szeretem is, úgy akibe szerelmes vagyok és szeretem, azzal a szex is jó, legalábbis nekem eddig még mindig így volt.


Ezek valahogy egymáshoz kapcsolódnak.

2015. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Meg kell erőszakolnom magam ahhoz, hogy 3-at ki tudjak választani, hiszen mindegyik kell egy jó kapcsolathoz. :D


De, ha fegyvert fognának a fejemhez:

1. Ragaszkodás

2. Tisztelet

3. Szexualitás

2015. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. Koccintós

2. Koccintós

3. Koccintós

2015. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!