Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén előfordult már veletek, hogy belenéztetek a párotok telefonjába, vagy számítógépébe?

Figyelt kérdés
Voltaképp ti 100%ban megbíztok a párotokban? A kapcsolat elején is már?

2015. szept. 25. 18:35
1 2
 11/14 pörölycápa ***** válasza:

Nincs egyikőnknek sem tiktolnivalója, úgyhogy nem kutakodunk egymás magánéletében... persze, van mikor használjuk egymás gépét, de akkor sem turkálunk egymás dolgai között, és nem olvasgatunk bele nem egymás dolgaiba, mert az egyszerűen bunkóság.

Volt egy exem, aki szeretett kutakodni, megmondtam neki, hogy csak saját felelősségre tegye, és ha talál olyasmit ami nem tetszik neki (régi közös kép az előtte lévő barátommal, vagy ilyenek), akkor magára vessen, minek túrkál a magánéletemben?

2015. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam,mert nem bízom benne.Ha itthon van,mindig lenémítja,dugdossa előlem,viszi magával fürödni is.Tegnap az én telefonom lemerült és elkértem az övét.Leült mellém és le nem vette a szemét a képernyőről,annyira figyelte mit csinálok vele.
2015. szept. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: miért nem hagy téged ott?
2015. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12-es miért nem hagyod te ott?
2015. szept. 26. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!