Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem vele? (lent. )

Figyelt kérdés

Egész régóta tetszik egy fiú:)

Miközbe tetszett összejött egy másik csajjal, de még mindig nagyon jó a kapcsolatunk. Mindig rámír msn en, sokat beszélünk. Kicsit zavar, hogy közben van barátnője..akinél mellesleg szebbnek tart. A barátnője nagyon féltékeny. Nagyon szereteem Őt. :(

És így, hogy mindennap beszélünk nem tudom elfelejteni.

MEgbeszéljem vele? és, ha igen, akkor hogyan?:(

előre is köszi!

15/L


2010. márc. 14. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen. Én nem beszéltem vele, a barátja próbáltam lenni, eltartott pár hónapig ez a dolog, aztán szakított a bnőjével, később találkoztunk és összejöttünk :)

Várd meg amíg szakítanak. Vagy ha később sem szakítanak, akkor keress valaki mást. Mást nem tudok.

2010. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen mindenképpen ajánlatos elmondanod neki, hogy mit érzel iránta, ha tényleg szereted, De annak a veszélye fent áll, hogy lehet , hogy utána kevesebbet fogtok beszélni ha ő nem így érez irántad ahogyan te ő feléje. De ha igen akkor el fog gondolkodni rajta, hogy melyikőtöket válassza.

Ezt a szeretem szót meg könyörgöm ne hangoztassuk már annyiszor, ha leírod 10x , hogy szeretlek azzal csak azt éred el h látni fogja h mennyire kétségbeesett vagy. Mond el neki, hogy ha lehetne minden idődet vele töltenéd, nagyon fontos lettél neki meg amit érzel iránta. Ha azt mondja, hogy van rá esély akkor ne halaszd el mert akkor lesznek szép napjaid, ha viszont elutasít ebből a szempontból akkor jobban teszed ha más pasit keresel mert csak őrlődni fogsz utána és csak hiú ábrándokat fogsz kergetni.

2010. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!