Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá magam arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam arra hogy megbeszéljem vele a problémákat?

Figyelt kérdés
Mikor nem vagyok vele, akkor elhatározom h mit hogyan mondok, mi nem jó nekem ebben a kapcsolatban stb. De mikor találkozunk akkor elmegy minden bátorságom, és csak a szépet jót látom ebben az egészben.
2010. jan. 25. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire szereted? v Félsz h mit szól hozzá? v ugy vagy vele h majd máskor?
2010. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én szeretem , és nem tudom hogy reagálne ezekre a dolgokra. de mindenképpen szeretnék ezeken változtatni, csak nem tom hogyan
2010. jan. 25. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg zavar vmi akkor

Állj a lábadra végre és mond el neki mi a pálya.. Nyílván szeretnéd ha 1-2 dolog megváltozna, de ahoz beszélned kell vele.

Egyépként ne tervezd el előre, hogy mit mondassz.. csak vázlatszerűen maxi.

Hogyan vegyed rá magad? pl:Időnként állj a tükör elé és dícsérgesd magad:D Így tudsz kicsit kovácsolni az önbizalmadon.

2010. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg működhet, hogy leírod, amit szeretnél mondani, és amikor találkoztok, csak a a papírt adod oda. Így nem kell izgulnod, hogy elmondjad, amit szeretnél.
2010. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha ne írásban add oda neki. Szólj neki, hogy beszélgetni szeretnél vele, találkozzatok valahol csendes helyen (ne otthon, mert abból csak dugás lesz és nem beszélgetés) és őszintén elmondhatod neki, hogy hogy képzeled el a kapcsolatotokat, és mi nem tetszik. Valószínűleg ő is elmondja hogy mi az ő álláspontja, és ha igazán szeretitek egymást, könnyen találtok megoldást. A lényeg, hogy ne a félelem irányítson, gondolj arra, hogy a szerelmeddel azért vagy együtt, mert megértitek egymást, tehát bármit elmondhatsz neki.
2010. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15/L már 17hónapja van barátom!

Az elején nem mertem vele őszinte lennei ha valami bajom volt vele ráhagytam d eminél több időt töltöttünk együtt annál jobban összehangolódtunk és többet beszélgettünk és mind 2en őszinték voltunk egymáshoz és mindent megbeszélünk egymással ma már ő a legjobb barátnőm :)

Mondjuk ha nem szoktatok nagyon bezsélgetni akkor nem csodálom h nem tudsz h hozzákezdeni!

ÉS igaza van... NE írásban!!

2010. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

JA és még vmi!!

Ne tervezd meg előre h mit fosz mondnai mondjuk van 2 probléma aminek a neve X és Y felhozod és jön magától ő úgyse azt válaszolja majd amit te várnál:)

Szurkolok ;)

2010. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!