Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak hogy nem szeretkezhetünk a hüvelygomba miatt?

Figyelt kérdés
Most múlt el a menstruációm a héten. A enstruáció közben is voltunk együtt, bár éreztem h nem kellett volna. Tampont használtam, vmi olcsóbbat, máskor O.B.-t szoktam. Most éreztem az utolsó napokon h fáj amikor a tampont húzom ki, és az egyik be is szakadt. Nem olyan anyagból volt mint az O.B., sokkal szárazabb volt az anyaga. Aztán két napja amikor vettem ki már viszketést is éreztem. És ez azóta is tart. Piros is a környéke. arra gondoltam h felsértette a tampon, vagy iritációt okozott. De annyira viszket h nem normáis. Rákerestem a neten és találtam h a mnestruáció alatti szex alatt is könnybb fertőzéseket összeszedni, meg tamponhasználat közben is. Nálam mindkettő volt. Szóval valószínűleg vmi fertőzés. Vettem kúpot és Kansen krémet, most jobb. Ma kezdtem. De holnap találkozunk a barátommal és olyan kellemetlen lenne megmondani h miért nem szeretkezhetünl. És ő is kellene h kezelje magát? Elképzelhető h tényleg ezektől kaptam fertőzést?
2015. szept. 26. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges. De ugye azt nem mondod komolyan, hogy félsz elmondani?
2015. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nyugodtan elmondhatod a párodnak. Ha emiatt rossz érzés támadna benne, az elég szemétség lenne. Bárki elkaphat egy fertőzést, nincs mit szégyellned. Sőt, mi több jobb is lenne, ha elmondanád neki, hiszen még az is lehet, hogy ő is elkapta, amikor együtt voltatok.


Szóval csak mondd el neki, ahogy bármi mást szoktál.

2015. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mostanában elég rossz a kapcsolatunk. Félek h rosszat gondolna rólam. Meg h neki is kezelnie kellene magát.
2015. szept. 26. 12:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó, de most inkább haragudjon azért, mert neki is kezeltetnie kell magát, vagy tartsuk titokban a dolgot, aztán rohadjon meg a gombától? :D
2015. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jó tudom, de olyan gáz. :D Valójában nem is gáz, mert természetes dolog, de tudom h milyen fura a hozzáállása némely dolgokhoz, és nem tudom h megértő lenne-e. De persze muszáj megmondanom, de nem tudom h hogyan? :D
2015. szept. 26. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:

En is nehezen mondok el ilyesmit... nem azert, mert nem szeretjük egymast, vagy barmi, hanem egyszerüen mert gyerekkoromban sosem beszeltünk othhon a problemakrol, nem mondtak a szüleim, hogy szeretnek, stb (ettöl meg szerettek, csak nem mondtak ki, igy nöttem fel, es most nekem is nehezemre esik bizonyos dolgokat kimondani).

Szoval. En is begombasodtam, raadasul nehany hete voltunk meg csak együtt, gondolhatod, mennyire paraztam, hogy hogy mondjam el. Annyit mondtam csak, hogy "figyuu, ugy tünik, összeszedtem vmit, ugyhogy most nem lehet". Magatol kerdeztem, hogy gomba-e, es mondta, hogy nyilvan, akkor most nem.

Neked is erdeked. Marmint, most az a fontos, hogy meggyogyulj. Ha gomba, es az elejen eszrevetted (nem szentiras, csak az en tapasztalatom), akkor gyorsan tul leszel rajta, en 1 db-os gyogyszert vettem, masnap öszzeszesen egyszer viszketett, es utana elmult. A kremre meg ra is van irva, hogy csökkentheti az ovszer hatekonysagat, bar ugy ertelmezem, hogy ti ovszer nelkül voltatok együtt. Egyebkent nekem fajt is a szex, ez volt az elsö fura jel, viszketni inkabb csak utana kezdett. Szoval mondd el mindenkepp, mert csak neked lesz rosszabb, es ovszer nelkül (azt hiszem) ö is elkaphatja.

2015. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A biztos az lenne, ha nőgyász mondaná meg mi bajod van és kezelne ellene, megtudnád, hogy kell-e a barátodat is kezelni.A Canesten egyáltalán nem jó mindenre. A tampon szárazsága meg attól volt, hogy túl korán húztad ki, nem hagytad megfelelően átnedvesedni. Ha nagyon gáz így a randi, akár el is halaszthatod, amíg nem tudsz biztosat, de a párodnak majd el kell mondani :)
2015. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. szept. 26. 13:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen el kell mondanod, mert ha ő nincs kezelve, akkor visszafertőz (még akkor is, ha ő tünetmentes).

Ha ilyesmit nem tudtok nyíltan megbeszélni, akkor az nem kapcsolat...

2015. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fog gombád is van?
2015. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!