Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy facebookon alig ír?

Figyelt kérdés

A barátommal élőben minden oké, nagyon jól megvagyunk. Igaz csak egy hónapja vagyunk együtt, de az első héten sokat beszéltünk facebookon, utána meg már alig ír, max pár szót, vagy hogy mikor talizzunk. Van hogy fenn van és nem válaszol nekem, pedig látta amit írtam. Ez normális vagy meg kéne említenem neki?

19/L



2015. szept. 26. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

19 éves vagy! Állítólag felnőtt vagy!

És mit szoktak a felnőttek csinálni, ha valami nem tetszik a párkapcsolatban?


Várj, segítek: egymás között a felek megbeszélik!!!


Egyébként meg nem a fb a világ, úgyhogy légyszi, élj a való világban!

2015. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt tole kerdezd meg
2015. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. 25/L
2015. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor tegyetek szova. De arra nem gondoltatok meg,hogy ha fent is van akkor sem folyamat a gep elott ul vagy a telefonjat nyomkodja?
2015. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl herótom van a fb-től meg attól a szövegtől is, hogy ,,minek van ha nem írsz vissza?'' Én nem ott lógok egész nap van annál jobb dolgom is. Lehet, hogy ő is így van vele és ha éppen lenne barátnőm én sem fb-on szeretnék vele beszélni hanem élőben. Vannak emberek akik nem szeretik ha mindent tudnak róla. Ez az első jelen annak ha valaki utálja a face-t.
2015. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy játszik és idegbajt kap ha zavarják. Vagy mással beszél. Vagy direkt várat.Akár az is lehet hogy un. Lehet millió oka. Beszéljétek meg, különben nem fog változni. Vagy te is megvárakoztathatod , lehet felébred akkor.
2015. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!