Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Ha a párotok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha a párotok arról számol be, hogy milyen rossz volt katonának arra hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz szól, akinek a párja volt katona.


pl. A szivatásokat nagyon rosszul viselte, nem tudta ott magát megvédeni, rossz teljesítményt nyújtott stb...



2015. szept. 27. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

????

Mi kellene erre reagálni?


Sajnalom, hogy az élete meghataroző reszében nem érezte jol magát..

Mint ahogy én sem az általánosban.

Viszont katonaként mitől kene megvédenie magát? Csak az igazán lúzereket szo..patták folyamatosan, a többi csak az elején kapott...

Az pedig azért nem feldolgozhatatlan

2015. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Linó03 ***** válasza:

Semmi gáz, van olyan, aki nehezen bírja. Meg ezt amúgy is nehéz elviselni, hogy nálad akár alig idősebb, épp csak egy kicsit korábban odakerült és épp csak egy kicsit feljebb álló szívat, szórakozik olyannal, ami neked igenis sokat jelent (neki is fontos lenne fordított esetben), és mindezt csak ezért, mert megteheti.

Egyetlen férfi sem tűnt attól kevesebbnek a szememben, hogy ilyenről mesélt.

2015. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Anyai nagyapám szívesen és lelkesen mesél arról az időszakról, amikor ő katona volt, apa nagyapámat nem tudom, nála mi volt, mert még kicsi voltam, amikor meghalt, és amíg ismertem, már nagyon öreg és betegeskedő volt, apám nem volt katona, mert mozdonyvezető volt, öcsém meg hivatásos.

Szóval ha úgy alakulna, hogy olyan pasival lenne dolgom, aki ilyet mesél, leültetném a tesómmal beszélgetni.

2015. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem nekem szól a kérdés... De van véleményem róla. Mindenki másképp dolgozta föl amit ott átélt, én 9 hónapig voltam katona minden protekció nélkül mint a legtöbb katona, voltak nyilván jó és rossz dolgok. Aki nem "anyámasszonykatonája" az simán túlélte és utólag picit buliként gondol vissza rá. Mi lett volna a pároddal a szüleink korában, akkor 1.5 évet voltak katonák a férfiak. Nem akarom bántani a párod de ő nem férfi hanem kisfiu, de ha te így elfogadod amilyen, ettől lehet tökéletes a kapcsolatotok. Szerintem ha mesél róla, mond el a saját privát véleményed neki , ne másét mond...
2015. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit. A férjem is sztorizgat néha, mesél jót is rosszat is, meghallgatom és örülök, hogy elmondja, minden érdekel vele kapcsolatban.
2015. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
>Hát ez szopó. Örülök, hogy túl vagy rajta *pussz*.
2015. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó hogy van akinek rossz emlék. fater egyik cimborájának nincsen füle. valami robbanékony cuccot kellett neki hegeszteni, és nem volt mese, meg kellett csinálnia, hiába mondta hogy veszélyes. hát fel is robbant. most képzeld el hogy belevezetnek egy bszottnagy hülyeségbe, és meg kell csinálnod szó nélkül.
2015. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

meghallgatnám, és sajnálnám, hogy rossz élmények érték.

miért, mit kéne?

"hurr durr EGY IGAZI FÉRFI IMÁD KATONÁNAK LENNI, TE NEM VAGY IGAZI FÉRFIIII MOSTAZONNALSZAKÍTOK" vagy mire számítasz? :D

2015. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meséld el úgy a történetet hogy te legyél benne a jani. Úgysem tudja utólagosan ellenőrizni az igazat meg nem is hinném hogy utánadkérdezne. Egyébként is manapság kevés katona van, van aki igazi fegyvert is csak max. rendőr pisztolytartó táskájában látott, te meg kaptál egy egészséges testnevelést meg tápláló kaját és hivatalosan egy okiratot a múltról. Én haver ezzel olyan nőket akasztanék a f@_szomra te jó ég.
2015. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!