Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a kérésem ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a kérésem ellenére is a sajátjaként használja a gépemet. Ez titeket is zavarna?

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértés esne, nincs semmi titkolni valóm előtte, de én nem turkálnék más gépén. Ha valakinél meg akarok nézni/mutatni valamit, megkérem, hogy írja be ő, vagy megkérdezem hogy használhatom e. De van, hogy kimegyek a szobából és mire visszaérek, látom, hogy nagyban ír valamit a gépen. Mikor megkérdezem, mit keresett, általában valami fura választ kapok, hogy hű, éppen eszébe jutott valami színész neve és rákeresett, és hasonlók. Ez engem eléggé zavar. Jogosan?

2015. szept. 27. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Engem is zavarna. Vegyen magának egy laptopot és kész. Meg ma már mindenki okos telefonnal rohangál, csak nem főz meg, és takarít ki, azontúl kb mindent tud.
2015. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neki is van laptopja, ez csak akkor fordul elő, ha nálunk van (nem élünk együtt.) De igen, a telefonja okostelefon, meg hát én szíves-örömest odaadom a gépemet, ha elkéri. Ráadásul mikor mondja ezeket az indokokat, hogy mondjuk XY színész jutott eszébe, egyáltalán nem találok később erre utaló keresést.
2015. szept. 27. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Van saját gépe szóval engem is zavarna, ha ennek ellenére az enyémen lógna. Amúgy nem zavarna ha tényleg csak ilyesmikről lenne szó, hogy gyorsan rá akart valamire keresni és az övén épp fut valami játék vagy bármi más okból kifolyólag az övén nem tudja megnézni. A lényeg, hogy azért ne legyen közös tulajdonnak tekintve a laptopom.
2015. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
az enyémet biztos nem használhatják, mert arról dolgozom. amúgy meg jelszó...
2015. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehany honapig tavkapcsolatban vagyunk, csak hetvegen talalkozunk a baratommal, altalaban en vagyok nala. Mondta is, hogy hasznalhatom a gepet meg a tabletet, meg a jelszot is felirta nekem, de magamtol pl sose kapcsolnam be egyiket se. Viszont ha mar bekapcsolta, es mondjuk elmegy zuhanyozni, akkor kerdes nelkül en is szoktam netezgetni. Igaz, csak az emailjeimet meg a facebookomat nezem meg, es ha vegeztem, fel is allok a geptöl, nem gyakorikerdesezek stb. Ha csak par percre ugrik ki a konyhaba, akkor max akkor gepezek, ha pl egy fontos emailt varok (nincs okostelefonom).

Mas kerdes, ha te direkt kerted, hogy ne hasznalja. Igy fura, mert legyen szo barmiröl, ha megkered, hogy ne tegye, es figyelmen kivül hagyja a kerest... engem is zavarna...

2015. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és mit találsz?
2015. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A puncis fotoidat kereste. Egyebkent hozz letre neki egy kulon felhasznaloi fiokot, a tiedet meg vedd jelszoval es kesz.
2015. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És persze állíts NTFS jogosultságokat is, mert a külön fiókkal még simán megnézi a másik meghajtón lévő dolgaidat.

De ha ezt nem tudod vele megbeszélni, akkor itt ennél összetettebb problémák esetén gázos lesz a dolog...

2015. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok külön intézkedéseket tenni azért, hogy ne jusson hozzá a cuccaimhoz, mert miért nem elég az, hogy megkérem, ne csinálja ezt? Másrészt meg, olyan értelemben nincs mit titkolnom, hogy nem csalom meg, nem is flörtölök másokkal, de ha mondjuk google-n előzőleg rákerestem valamilyen betegségem tüneteire és azt kiadja, nekem az is kellemetlen. Nyilván ne aids-re gondoljatok : DD de miért kéne neki tudnia arról, hogy nekem most éppen benőtt e a lábkörmöm, vagy görcsöl a hasam? Szóval én ezért mérges vagyok rá. Ha rá akar keresni valamire, szóljon előtte, vagy rákeresek én. De így úgy érzem, hogy csak kutakodni akar utánam.
2015. szept. 27. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek! 'Szerencsére' a párom csak nagyon ritkán használja a gépemet, de még olyankor is bennem van az az érzés, hogy bizony senki se nyúljon a gépemhez.:D Semmi titkolni valóm sincs, pont mint neked, viszont számomra is kellemetlen az, amikor elkezd valamit beírni, erre kiadja hogy 'mensruációs görcsökkel mit lehet kezdeni'. Apróság és nem titok ez, de akkor sem szeretem ha kérés nélkül bárki is hozzá nyúl, legyen az a párom, barátnőm, anyukám.
2015. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!