Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kellene meg csinalnom? Nagyon zavar

Figyelt kérdés

Parommal egyutt lakunk es mostanaban raszokott arra hogy szandekosan elottem szellent.


Oke,perszebtudom ez termeszetes stb.

En is szoktam no letemre,de azert annyi kultura szorult belem hogy nem a masik orra ala csinalom.


Obferfiakjak dolgozik es az egy dolog hogy ok a melohelyen ezen rohognek de engem ez zavar.

Mindegy hogy fekszunk,tvzunk, stb. Csinalja es vihog rajta.


Mondtam szepen es csunyan hogy engem zavat...rohog es ugyanugy csinalja.


Mar masik szobaba alszom emiatt,mert idegesit hogy direkt csinalja...


Tudom hogy nagyon szeret de ezt nen erti meg hogy zavar...


Olyan merges vagyok neha hogy utni tudnek.


2015. szept. 29. 16:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most komolyan magyarazza el nekem valaki,hogy a ferfiaknal ez miert olyan vicces dolog???


Mint a dedosok.


Es hozzateszem hogy felnott 30eves ferfirol beszelek.



Habnem teszem szova es nem foglalkozom vele,akkor leall?

Direkt azert csinalja mert idegesiteni akar???


Amugy nekem ez kiabrandito vele szemben,de ezt nem erti meg :(

2015. szept. 29. 17:08
 2/11 anonim ***** válasza:

Várjál csak...


Barátod nem kanadai véletlenül?


[link]

2015. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mint az én pasim. Tisztára, még akrobatázik is hozzá! Felhúzza a lábait háton fekve, hogy még gusztustalanabb hangja legyen. Utálom azt a trottyos fingását, el szoktam verni érte. Az még szebb amikor beszarik aztán kimegy. Ettől már csak az alsógatyája "szebb", még a hypo sem veszi ki!
2015. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolso, ezen mar enis rohogtem :D


,, Felhuzza a labat,, siirook :D

2015. szept. 29. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Íjaaaaaj :D


[link]

2015. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Természetes dolog. Ha az ember a párja mellett nem engedheti el magát akkor az milyen kapcsolat? Én legalábbis nem tartom jó kapcsolatnak azt ahol ilyesmin kell feszültnek lenni.

A nagyapám volt mindig vérig sértődve ha a nagyi befingott a szobába....Nevetséges, de inkább szánalmas volt a halál komoly mérgelődés.

Te minden egyes alkalommal amikor finganod kell kivonulsz a szobából? Ha te ezt teszed, az a te kényelmetlenséged.


Miért nem fogadod el, hogy a párod másmilyen? Te választottad...


Szerintem túlreagálod a dolgot.

2015. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen párom. Összeköltöztünk, 1évig éltünk együtt. Állandóan böfögött meg fingott a jelenlétemben, sokszor szándékosan, hogy idegesítsen, fékcsíkos nadragjait én is sikálhattam órákig. Nálam azt érte el ezzel, hogy elkezdtem undorodni tőle, kiszerettem belőle... Már a szexet sem kívántam ezek miatt. 5 éves kapcsolat után szakitottam.
2015. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6


Kö-HÖM azér' van különbség az egy-egy kósza fingás és a szándékos erőltetés és ezen való "röhögés kanadai módra" között. Nem vicces. Én is utálom mikor egyes rokonaim bejelentik előre meg ezzel poénkodnak.


Öregapád goes psycho amúgy. :D

2015. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ezt valahogy nem tudom komolyan venni. Szànalmasnak tartom amikor valaki ezen problémàzik. Amúgy a nagyszüleim màr meghaltak. A nagyi amúgy nem véletlenül eregetett..

Mèg annyit tennék hozzà, hogy a fingàs emberi folog, a nem kitőrölt segg és a szaros gatya pedig igénytelenség. Össze sem lehet hasonlítani a 2 dolgot. Aki szaros gatyàt mos, az meg is érdemli. Miért nem a tulajdonosa csinàlta? Nem tudom sajnàlni az ilyeneket...

2015. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dolog
2015. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!