Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy nagyon zavar, hogy pattanásos? L/20

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki 24 éves. Helyes fiú mindenki azt mondja, viszont nagyon pattanásos. Szegénynek nincs gusztusom az arcára puszit adni. Már szeretném itthon bemutatni, de ez miatt kicsit szégyenlem is.

2015. okt. 1. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha szégyeneld, miért vagy vele?
2015. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erről az ember nem nagyon tehet. Lehet kezelni, de ha valakinek olyan a bőre, később is lehet vele gondja.
2015. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy ne kritizálóan állj a dologhoz, mert akkor megmakacsolja magát és csakazértse.


Vannak nagyon jó arctisztítók, arcradírok, pattanástalanító krémek. Én felajánlanám, hogy vásároljunk ezekből néhányat, utána kúraszerűen használhatja.


Ha komolyabb a dolog, tehát hogy nem használnak a krémek, akkor viszont bőrgyógyászhoz lenne érdemes elmenni. Nem csak esztétikai okból, de bizony komoly betegség is okozhatja a pattanásokat.


[link]

2015. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

24 éves fiúnak még ez lehet az érési szakasz része, ami idővel majd csökken.


Egyébként ételek is okozhatnak pattanásokat, pl. nálam a pisztácia, mogyoró, pár napon belül kipattog tőle az arcom.

2015. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Szakíts vele, mert jobbat érdemel nálad. Rég rossz, ha nem mersz emiatt puszit adni neki. Arról meg már nem is beszélek, hogy nem mered bemutatni.
2015. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pattanásos voltam, most 40 évesen írom neked:

Én rájöttem, hogy ha nem eszek sok csokit és olajos magokat, illetve nem hanyagolom el a hajmosást, jelentősen javult, letisztult az arcom.

Kérdezd meg tőle hogy zavarja-e őt, hogy pattanásos.

Ha zavarja, mond el neki, hogy mit olvastál erről és keress a neten cikkeket, majd mutasd meg neki.

Bizakodj, hogy megfogadja a tanácsod.

Ha azt mondja nem zavarja, akkor nem tudsz mit tenni.

Illetve ha oda lyukadsz ki, hogy emiatt szakítasz vele, előtte ezt mond el neki őszintén, de ne bántóan.

Ha erre sem tesz semmit, akkor viszlát!

2015. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a rendszeres nemi élet is javít rajta sokat!

;)

2015. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom amikor megismerted akkor is pattanásos volt már.

Minek jöttél akkor vele össze ha nincs gusztusod hozzá?

Érthetetlen!

2015. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En se nagyon ertem, h minek vagy vele. De talan igy megmondhatod neki: Figyelj, legyen vege.
2015. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!