Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex azt mondja semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex azt mondja semmit nem akar tőlem de nem úgy viselkedik, szerintetek?

Figyelt kérdés
1 hónapja lett vége 11 hónap után és ő szakított velem (álítólag nem szeret),utána párszor találkoztunk (nem szexre).én mondtam neki hogy semmit nem akarok tőle (mivel hogy ő meg akarta magyarázni hogy igen) ezért összevesztünk és megeggyeztünk hogy nem találkozunk többet nehogy legyen valami.és akkor azt hittem nem ír többet de minden nap ír v.beren és becéz és nagyon kedves,nosztalgiázik stb miért csinálja ezt?amúgy az ő is mondott olyan dolgokat utolso találkozáskor amik gyanusak és én is mondhatnám hogy akar valamit de én nem jöttem neki elő ilyenekkel
2015. okt. 1. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 24/n ő 29/f
2015. okt. 1. 15:16
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem szórakozik és az ingyen szexre pályázik...
2015. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nincs szex!találkozás sincs már
2015. okt. 1. 15:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem olvassa aki a privátot írta mert valamiért nem tudok rá válaszolni.soha nem volt se veszekedés se nagyobb baj mindig csak kis viták hülyeségeken.én alig hittem el hogy létezik ilyen tökéletes kapcsolat szinte egy álom volt az egyetértés köztünk ezért nem értek semmit
2015. okt. 1. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért lett vége?
2015. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Álítólag nem szeret
2015. okt. 1. 16:33
 7/7 A kérdező kommentje:
de nekem nagyon furcsa az egész
2015. okt. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!