Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltál már/csaltak már meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltál már/csaltak már meg? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Engem barátnőm...3 hónaposak voltunk...rá 3 hónapra mondta el,kikényszerítettem belőle...mostanára feldolgoztam,de néha előtör és fáj...

-A történetről annyit,hogy táborba volt az exel és pettingeltek az egyik este...

Veled hogy történt?


2010. márc. 15. 00:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is csaltam már meg a párom és ő is engem. Szerintem az lehetett a probléma hogy mi voltunk egymásnak az elsők, és hajtott a vágy és a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással.
2010. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

a te sztoridhoz annyit h a bnőd egy ribanc már bocs a kifejezésért.

engem még am nem csaltak meg mert a csajoknak abból a rétegéből választok akiknek elég egyszerre egy srác is

2010. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

:D

A csajomat jelen esetben nem illik bántani...ő is fogja olvasnia kommenteket (:

Kapott ő már eleget tőlem ezzel a témával kapcs...

Most kiváncsi vagyok,hogy veletek történt-e ilyen és ha igen,hogy éltétek túl?mi lett a vége?megbocsátás,szakítás,beszélgetés,stb?

f/16 vagyok

2010. márc. 15. 00:14
 4/29 anonim ***** válasza:
háát jo nagy papucs vagy ha megbocsájtasz neki XD
2010. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
igen,tudom...köszi (:
2010. márc. 15. 00:20
 6/29 anonim ***** válasza:
1 hónap után csalt meg,addig végig hazudozott..Egy kósza képből jöttem rá,ami a myvipjén volt kirakva egy olyan nevű mappába,hogy "régi szép emlékek..".Ezen a képen épp smárolt egy gyerekkel.. A bukta ott volt,hogy digitális fényképezővel készült a kép,és a jobb alsóba ott volt a készítés dátuma.. 1 héttel azelőtti kép volt.. :) Azonnal szakítottam vele.. Ja,és ő volt a csaj.
2010. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy nő volt...azért dátumot kinthagyni...ritka kevés agysejt kell hozzá:DDDDD
2010. márc. 15. 00:27
 8/29 anonim ***** válasza:

00:23 XDXD

na az a nemmindegy xD

2010. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Te is egy jó nagy f@ß vagy a csajod meg egy ribanc.Neked nincs sok agysejted öcsém.16 éves vagy és felszarvaznak,jókat röhöghet most rajtad az a pasi.Elmegy egy táborba és megujjaztatja magát ő meg kiveri neki.Ezek után Te hozzányúlsz ugyanúgy?Gondolom amíg ki nem derült párszor elmondta ,hogy szeret Téged és nagy szerelmespáros dolgokat műveltetek.Meg is érdemled papucs,ha vele maradsz.Csak ne hagyd magára egy órára se(persze megígérte,hogy soha többet,ahogy az lenni szokott)Biztos megéri ez a három hónapos kapcsolat ,ha már egy hónap után más f@szával játszik.
2010. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

00:23-as, jó hogy dobtad...egy egysejtőnek több agya van :)


kérdésre: a férjem, még jóval az esküvőnk előtt megcsalt, én visszaadtam (meglepett, de élveztem. ez anonim oldal, itt le merem írni...). szóval 1-1, azóta se csaljuk egymást (gondolom legalábbis, odáig nem süllyedek, hogy ellenőrízgessem. ő sem szokott engem). 5 éve vagyunk házasok :)


28/N

2010. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!