Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltál már vagy megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltál már vagy megcsaltak?

Figyelt kérdés

Írd le a történetedet, ha szeretnéd, hogy mi is ismerjük

Köszi


2011. ápr. 17. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

mindkettő

én rendszerint azért léptem félre, ha úgy gondoltam a másik szórakozik velem, nem szeret, meg akar csalni, másokkal flörtöl, stb - egyfajta bosszúból

engem csupán ok nélkül, hobbiból csaltak meg ahogy észrevettem, amikor semmi baj nem volt a kapcsolatban, "csak úgy" szinten zajlott az egész


a mostani barátom arra, hogy elmondtam neki annyit, volt akit én csaltam meg, volt aki, engem, azt mondta, szégyelhetem magam, ő soha nem csalt meg senkit és bennem így nem is lehet bízni

ki tudja igazat mondott e....

2011. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

is is

a barátom addig hajtogatta hogy tuti megcsalom meg folyton féltékeny volt így elcsábultam.. egyszerűen amikor alkalom adódott csak azt gondoltam "na tessék most igazad lesz..." ő bosszúból csalt meg.. bár az hamarabb történt mint az h én csaltam meg őt... csak ő úgy gondolta, hogy én már megtettem pedig akkor még nem. jah és az enyém egyszeri alkalom volt bármiféle érzelmek nélkül, míg ő a közös ágyunkban d*gta meg a csajt majd mozizni meg bulizni járt vele... ennyit erről..

21/L

2011. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,csaltak már meg,voltam megcsaló is,és volt,hogy velem csaltak meg valakit.Egyik sem túl hálás szerep.

Mindenesetre nem tudom megmagyarázni,miért történt ez így,miért alakult így az életem,én döntettem úgy mindannyiszor,hogy nah,ez nekem/nekünk jó lesz,aztán kiderült,hogy mégsem.A lényeg,hogy tanultam ezekből az esetekből,és a mostani eszemmel már nem biztos,hogy mindent megtennék,amit a múltamban megtettem.Nagy árat fizetek érte sajnos.Akinek meg bánkódni kéne,az meg röhög rajtam a hátam mögött.Tömören ennyi.

Bővebben inkább nem fejteném ki.A lényeg,hogy egy decemberi napon elhatároztam,hogy több szeretnék lenni az életben,mint másodrendű emberke,de nem jött össze.Ez van.

2011. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mind a kettő. mikor én csaltam meg az exem, akkor tudatosan tettem, mert elegem lett belőle, de pár napra rá szakítottam is vele. nem mondtam el neki, mert így is, úgy is szakítottam volna, attól meg nem lesz se neki, se nekem jobb, ha elmondom, hogy megcsaltam.


a barátom engem csalt meg, de csak flörtök, társkeresős levelek voltak. mindketten hibáztunk, mert én sem viselkedtem vele valami szépen, ő meg folyton flörtölt. nagyon nagyon fájt a dolog, de arra jutottam, hogy mivel nagyon sokszor viselkedtem vele csúnyán, inkább flörtöljön dühében, mint kimondja, hogy vége. mert ha ki tudja mondani egyszer is, akkor megette a fene. így viszont világossá vált számomra, hogy annyira szeret, hogy inkább szenved a hülye viselkedésemtől, mintsem elhagyjon. persze nem mentem föl az alól, hogy flörtölt, de dühében tette, nem tudatosan. és ez a másik lényeg: ha véletlen megtette, akkor meg tudom bocsátani, viszont ha direkt, pl elmegy randira, elviszi ide-oda, aztán megdugja, azt nem. mert pl buli közben, részegen nem biztos, hogy megszólal a vészcsengő az ember agyában, hogy héé és a barátod/barátnőd? de ha tiszta fejjel sem szólal meg, az már gáz. azóta megbántam ezerszer hogy úgy viselkedtem vele, sokkal jobban megbecsülöm, és kimutatom, hogy szeretem, és azóta érdekes módon nem is fordult elő többször:) és persze ő is ezerszer megbánta, hogy flörtölgetett, nem arról van szó, hogy magamra vállaltam az ő bűnét.

2011. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

régen én is azt hittem azért flörtöl a neten, mert mellette rám haragszik

de nem egyszer megláttam az időpontokat, pl olyan reggeleken volt fent, amikor szerelmesen egymásba bújva aludtunk előző éjszaka


aztán az időpontokból rájöttem:

amikor szabad ideje van, csupán megnézi kit lehetne még felszedni :(


javaslom: figyelj oda

2011. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsónak: figyelek azért persze, de azóta kitörölte magát mindenhonnan, ráadásul előttem, hogy lássam, és azért, hogy bizonyítsa, hogy többet nem teszi. és én is direkt néztem, mikor küldte a leveleket, és szinte kivétel nélkül akkor, amikor épp szakítófélben voltunk. amúgy meg sajnos vannak olyan férfiak, akik bár szerelmesek, és szeretik a barátnőjük, mégsem tudnak uralkodni a vadászösztöneiken...
2011. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én soha senkit nem csaltam meg még.

18 évesen összejöttem az első komolyabb barátommal. A kapcsolatunk 3. évében derült ki, hogy mellék*rogat a volt nőjével. Hozzáteszem, tőlem mindent megkapott lelkileg szexuálisan és anyagilag is, mivel egy lusta dög volt dolgozni.

Ennek ellenére kitartottam mellette még 2,5 évig, mert azt gondoltam, hogy meg fog változni. Tapasztalatlan kis fruska voltam.

Aztán 2008 októberében a pénzemmel együtt lelécelt. Azóta is az aktuális női tartják el.


26/L

2011. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!