Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elérni a barátomná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni a barátomnál, hogy kicsit határozottabb legyen?

Figyelt kérdés
Sokszor zavar, hogy én határozottabb, karakánabb vagyok, ő meg az a várom a sült galambot típus... Lassan kezd bele a dolgokba nagyon és a végén már én oldom meg helyette, amit kezdek már nagyon unni. Egy ismeretlen helyzetbe kerülünk, már visszavonul, csöndben van nagyon, nem csinál semmit és kénytelen vagyok én megoldani... Mondtam már neki, hogy próbáljon kicsit másképp hozzáállni a dolgokhoz, ne mindig én csináljak valamit, de még változást nem láttam!
2015. okt. 3. 22:24
 1/7 Clark Kent.. ***** válasza:

Sehogy. Ez az egész rajta múlik, ha ő nem akarja, nem lehet erőltetni. Te már szóltál neki, de úgy látszik nagy ívben tesz az egészre.


Két választásod van: vagy elfogadod így, vagy elhagyod, és keresel egy határozottabb pasast.

2015. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én elvem az, hogy senkitől sem várom el, hogy megváltozzon, mivel én se változnék meg senki kedvéért.


Szóval ha szereted, elfogadod olyannak amilyen, ha meg nem, hát akkor elhagyod, de ilyen megváltoztatási kísérletekkel ne próbálkozz, ha nagyon odavan érted, akkor is max igyekezni fog úgy tenni mintha megváltozna, de valójában az emberi természet nagyon ritkán változik, szóval ne erőltesd, mert ha sikerül is, az is max ideig óráig fog menni, aztán pedig mindkettőtök számára csalódás lesz a vége.

2015. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Clark Kent.. ***** válasza:
Én a Kérdezőnek azért azt ajánlanám, hogy lépjen tovább. Bár borítékolható, hogy ez így lesz, egy nő ugyanis nem igazán tud elviselni egy életen át egy határozatlan pasast. Szóval a pacáknak fel kellene ébrednie idején, mielőtt elveszíti az asszonykáját.
2015. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni megváltoztatni, leírtad a szüleimet kb. Kitartanak egymás mellett, meg anyámon eluralkodott egy pszichés betegség, ami tetézi a dolgokat, de egy jó ideje nem mondanám a házasságukat boldognak. Anyámat mindig bosszantotta apámnak ez a teszetoszasága a magánéletben, apám kb. egyedül a munkájában határozott, ott ki is élte maximálisan, de kb. ennyi.

Én tudom, hogy ilyen pasi mellett bediliznék, így nem is választok ilyet. Az más tészta, ha esetleg az én jelenlétemben zavarba jön, de egyébként alapból nem ilyen teszetosza. A személyem miatti zavar idővel oldódik, de az alap teszetoszaság nem szokott változni.

2015. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet/kell megvaltoztatni az embereket.


En tuti keresnek egy hatarozott ferfit, mert engem is zavarna ez a dolog.

2015. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Interferencia ***** válasza:
Ülj le vele egy komoly beszélgetésre, ahol elmondod neki az aggályaidat. Lehet, hogy a korábbi közlés alapján nem érezte a dolog súlyát; de nem tudhatom nem voltam ott.
2015. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tudod az ember nem poénból ilyen, és ha csak annyi kéne a változáshoz, hogy te vagy valaki más rászól, hogy csinálja másképp, akkor már rég megtette volna. De sajnos ez nem így működik, csak aki eleve talpraesett személyiséggel rendelkezik, az ezt nem tudja elképzelni.
2015. okt. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!