Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha egy nagyon friss kapcsolatban így reagálna a pasitok?

Figyelt kérdés
Ültök a kávézóban a pasitokkal, beszélgettek, majd egy fél óra után előveszitek a mobilt, hogy csináljatok magatokról egy képet, és ránézzetek a chatre, nem írt-e valaki valami fontosat, aztán a pasi szóvá tenné, hogy a mobilozást egyedül is csinálhatjátok, ha zavar a jelenléte, csak szóljatok, kifizeti a számlát, és viszlát.
2015. okt. 4. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkosag, igaza van, randin alapveto szabaly hogy nem mobilozunk
2015. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság telefonozni, amikor ott ül előtted a barátod...
2015. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pasinak van igaza.Finomabban is közölhette volna.
2015. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak rápillantok pár másodpercre a telefonomra, akkor túlzásnak érezném ezt a reakciót.
2015. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se veszem fel a céges telefont randi közben, pedig a csörgése általában pénzt vagy problémát jelent. Akkor ő se vegye elő a telefonját, azért, hogy megnézze mi történt fészbúkon.


Remélem érthető a célzás.

2015. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos dolog miatt nézegeted a telefonod,akkor igen,tahóság,amit csinálsz.Képet csinálni meg chatelni nem létfontosságú dolgok akkor,amikor azzal vagy,aki elvileg érdekel.
2015. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyik fél viselkedésével sem tudok egyetérteni. Nem értem, hogy miért kell randi közben képeket csinálni magadról. Most őszintén? Minek?

De azt sem értem, hogy miért kell ilyen flegma stílusban közölni a másikkal, hogy ha valami zavar.

2015. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pasi-csaj 1:0
2015. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve minek fotózni randi közben? Hogy felnyomathasd fészbúkra? Komolyan sokan már nem is tudják élvezni a pillanatot, mert folyton meg akarják örökíteni, már az kattog a fejükben, hogy milyen szöveggel tegyék ki, hány lájkot kapnak majd... Annyira gáz ez a függés. A chat meg tényleg bunkóság. Ha valami igazán fontosat akar közölni veled valaki, akkor felhív. Ha valaki facebookozik a randin, akkor azt szűröm le, hogy untatom, és ezt bunkó módon tudatja, vagy azt, hogy igazi függő, ilyenekkel meg nem érdemes kezdeni, mert nem a valóságban élnek.
2015. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megfelelően közölte a mondandóját, de alapvetően igaza van. Illetlenség a telefont nyomogatni mások társaságában, randin meg főleg.


Ennek ellenére a reakciója szerintem túlzás volt, így nem folytatnám vele a kapcsolatot. Egy értelmes, felnőtt ember, megkért volna, hogy tedd el légyszíves. Amit ez a fiú levágott, az hiszti volt.

2015. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!