Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha kiderülne, hogy a jelenlegi párotok és a barátnőtök évekig szexuális kapcsolatban volt egymással?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnál ha megtudnád,hogy a viszonynak akkor lett vége amikor ti összejöttetek? Gondolom a barátnő az felejtős lenne ezek után. És a párotok?
2011. dec. 4. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

A legjobb családban is előfordul. Nálunk meg van egy csomó gyerek, a nagyját én csináltam, az apraját meg a nagyja.


id. Orsós Sándor

2011. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem vicces. Ha nem tudsz normális véleményt írni akkor inkább maradj csendben. Köszi
2011. dec. 4. 15:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne felejtős a barátnő?

Ha jól értem a dolgot, akkor addig voltak kapcsolatban ameddig nem jöttél te. Szóval nem csalt meg a barátnőddel.

Addig pedig szerintem azt csináltak, amit akartak. Nem értem miért kellene a barátnőt elfelejteni. Szép is lenne, ha megszabnám a barátnőimnek kivel és mikor szexelhetnek, főleg ha olyan férfiakról van szó, akikhez akkor még semmi közöm.

2011. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Az egyetlen,aki nem lenne felejtős ebben a történetben,az a barátnőm.Ő soha nem lenne felejtős.És én se neki.Örülök,hogy nálunk a barátság többet ér,mint egy szexpartner.
2011. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én a barátnő vagyok. Akivel viszonyom volt az most a barátnőm párja és csúnyán átvert. Megérdemelné,hogy kitálaljak mindent mert még sok mindent nem tud róla a barátnőm amit én sajnos megtapasztaltam. De ehhez mindent el kellene mondanom. A viszonyt is.
2011. dec. 4. 16:17
 6/19 anonim ***** válasza:
Ki vert át?A pasi?Akkor mondd el a barátnődnek,de azt is tedd hozzá,hogy nem érdekel a hapsija,nehogy azt gondolja,csak hazudsz,hogy visszakapd a pasit.Mondd,hogy dugtál vele,átvert,szar alak,de ha neki kell vigye.
2011. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szep baratnö vagy! Hogy tudtal viszonyba keveredni a baratnöd pasijaval?nagyon aljas huzas volt!es meg ezek utan a szemebe mertel nezni?pfff
2011. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Olvasd már el légyszives a kérdést figyelmesebben!!! A viszonynak azelőtt vége lett,hogy ők összejöttek.
2011. dec. 4. 16:40
 9/19 anonim ***** válasza:
valoban!Bocs ! vissza szivtam akkor elözö sorokat!ha gondolod mond el neki a dolgokat, ha olyan fontosnak erzed es ugy latod hogy ö is barmikor atmehet ezen amin te,csak hogy vigyazz mert valoszinüleg azt fogja hinni hogy te vissza akarod kapni a pasit es feltekeny vagy!
2011. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért érdekes hogy ki kivel volt? Mit számít ez? Téged sem bélyegez meg senki normális(!) akárkivel is voltál eddig!

Amúgy meg ha szigorúan akarnánk venni a barom tiniszabályokat, akkor te kezdtél el járni a barátnőd volt pasijával úgyhogy te vagy a szemét!!!!! :D


Hagyd a francba ezt a hülye önemésztő elgondolást! Igazán lehetnél kicsit értelmesebb!!!!

2011. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!