Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Nem tudom miért, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Nem tudom miért, de nehezen tudok megnyílni. A barátommal (aki mostmár a volt barátom) eljutottunk a pettingig, de nem feküdtünk le. Szóval amikor először pettingeltünk . A többi lennt

Figyelt kérdés
nem voltam annyira nagyon szégyenlős,és jól is csináltam,azt mondta a barátom,de következőleg meg azután,amikor pettingeltünk,mintha jobban zavarban lettem volna.Akkoris elment a barátom,de nem tudom én azt vettem észre magamon,hogy jobban zavarba voltam.Ez mitől van?hiszen amikor először ismertem azért kevésbé ismertem őt,mint amikor mondjuk másodszor vagy harmadszor
2010. márc. 15. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Ugye tudod, hogy itt a nehezen tudok megnyílni kifejezés egyenes utat enged a sok puruttyának, hogy mindenféle f*szságokat írjanak?... Gratulálok, nyertél egy hüvelygombát!


Mellesleg szerintem terhes vagy.

2010. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg befolyásoló tényezők? kis alkohol, vagy először full sötét volt stb.
2010. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem értem,szerintem nem fejeztem ki magam rosszul
2010. márc. 15. 13:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még fiatal vagy. Ha kicsit érettebb leszel, tudod majd kezelni az ilyen dolgokat. Persze a barátodnak is lehet köze ahhoz, ha görcsölsz. Nem tudom.
2010. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nemlehet, hogy először kisebb "sokk" olt az egész? szoval h annyira új volt, hogy nem votl időd parázni, nemmegnyilni.:)? szereted, szeret! szereti ahogy csinálod!!:) gondolj atta, hogy milyen jót csinálsz annak akit a legjobban szeretsz!:) (remélhetőleg, legjobban szeretsz:D)

Ez természetes dolog a kapcsoltaban, nem kell félni!:)

Így visszagondolva, talán énis ien voltam eleinte... azét minden jött magától..

Csinálj következő 7 végén (gonodlom még nem vagy huszonéves, ezért mondok 7végét.:)) vmi kis meglepit... vagy ha nemis meglepit, midennképpen este csináláljátok, gyújtsatok(gyújts) pár gyertyát..:) ha esteleg nálatok otthponvannak, menjetek hozzá, ott nyitottabb leszel. zárjatok ajtót! 1-2 gyertyát vigyél és gyújts meg.:)

és hiddel, bele fogsz szokni!:) sok szerencsét!!

pusszi.:)

2010. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippet,de már szakítottunk.most nincs barátom.csak keresem a válaszokat....válaszaimat
2010. márc. 15. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
jjajj szegényke.:(de még előtted az élet, s ez is:) azért remélem segítettem vmt. (előző voltam.:)
2010. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nagyon nem mindegy, hogy 22 évesen van ilyen problémád, vagy 14 évesen.
2010. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2010. márc. 17. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:

11:43 vagyok!

A legvalószínűbb, hogy nem bízol benne, és ezért nem tudtál megnyílni előtte. Az sem mindegy, hogy mennyi ideje vagytok együtt. Igazából felesleges ezt boncolgatni, mert az biztos, hogy ha valakiben 100% bízol, és ismeritek egymást töviről hegyire, akkor nincsenek ilyen problémák. Szóval a kapcsolatodban keresd a hibát, vagy pedig még nem vagytok elég ideje együtt. Az ilyes fajta bizalom idővel kialakul, ha minden jól megy. (:

2010. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!