Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszenek a szexi fehérnemük?

Figyelt kérdés

Lehet, mindig rossz pasikat fogok ki, de az is hidegen hagyta az eddigi barátaimat, ha egy szál semmiben szaladgáltam otthon (hogy végre felkeltsem az érdeklödésüket).

Havi 1-2 5 perces szex, aztán kész, hiába készülök elötte még vacsorával, közös zuhany, meg tudomisén.

Már legutóbb fehérnemü szetteket mutogattam neten a baràtomnak, milyen tetszene neki, akkor mutatott némi érdeklödést, ma végül vettem is egy eléggé kihívó darabot, de van egy olyan gyanúm, hogy hiába veszem fel :(


Ès minden barátommal ez van, nem csak most (nem mintha sok lett volna korábban)


Mi lehet az oka?


21N


2015. okt. 5. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, nekem a barátnőm szokott meztelenül lenni az kifejezetten zavar, mert valahogy elvonja a figyelmem a játékról/munkáról/arról amit csinálok :D

szexi fehérneműt még nem vett fel, de szerintem az is ugyanígy "zavarna" :)

mi havonta 4-8x találkozunk (1-1 este vagy egész hétvége)

szex 1-1.5 óra előjátékkal, de volt rövidebb előjátékkal, rövidebb menet 20-40 perc között...

én nem tudok gyorsan elmenni, azaz ha nagyon akarnék szerintem eltudnék, de nem erre hajtok...


Am szerintem nagyon fontos a "tálalás", tehát ne csak felvedd hanem csábíts is az adott fehérneműben...


22F

2015. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NanÁ!
2015. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A hiba veled van, férfiakat kérdezel, de pasikkal vagy együtt.
2015. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Impotensekkel voltál együtt. Nálam fordítva volt a helyzet. Mindig kértem, hogy vegyen fel valami szexi fehérneműt de semmi. Felőlem egész nap meztelenül rohangálhatnál kb 5 percig bírnám ki h ne érjek hozzád. :)
2015. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, de ha minden barátodnál ez a probléma, akkor veled van valami baj. Ha a pasi meglátja szexi fehérneműben azt a nőt, akit szeret, nem hiszem, hogy nem mozgatja meg a fantáziáját. Ha sima pamutbugyi van rajtam, a férjem azt is imádja.
2015. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Arra tippelek, hogy nem a fehérneműben van a hiba. :(

Ez a szexibugyi-téma kicsit túl van misztifikálva. El nem tudnám képzelni, hogy ha egy nő amúgy nem tudna felizgatni, akkor a fehérnemű jelentené a különbséget a "van vágy" és "nincs vágy" között. Fordítva is igaz, ha valaki vonzó, az sem különösen zavar, ha rongyokba bugyolálja magát.

2015. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedsz akkor probáld meg felismerni azt a férfit, akin látod hogy odáig van érted. Valahogy nem veszed észre a reakcióikat a pasiknak, ha valamelyiknek bejössz, akkor azt elég ha megöleled és odáig van akkor is érted. Ha viszont nem vonzodik hozzád akkor lehet rajtad bármilyen fehérnemü. Tehát rosszul választassz, legalábbis szerintem.
2015. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!Az én pasim se tudja értékelni,a fene tudja mi bajuk ezeknek,szerintem b uzik! A múltkor betanultam egy sztriptíztáncot,gondoltam jó kis előjáték lesz...Még el se kezdtem,de már rám szólt,hogy nem érdekli.Pedig a neten folyton ezt nézi.
2015. okt. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as. Valszeg te nem érdekled.
2015. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Valószínűleg! Azért kaptam egy Audit a szülinapomra!
2015. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!