Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint pofára estem, beleéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint pofára estem, beleéltem magam, hogy végre összejön, de megint semmi. Nem bírom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Pont az esetem, tökéletes. Külsőleg velem egy szinten van és nagyon okos. Első látásra beleszerettem, azóta minden nap rágondolok, és az órákon próbálok a közelébe ülni, néha egymás mellett ültünk, de megszólítani sosem mertem.

Eleinte olyan pozitív jeleket adott, amik miatt azt gondolhattam, hogy ebből talán lehet valami. Aztán szerintem feltűnt neki, hogy mindig a közelében vagyok és elkezdett kerülni, láthatóan kerülni.


Igaz nem szólítottam le, de szinte biztos vagyok benne, hogy direkt kerül és most ezt nem bírom feldolgozni. Ezek után nem is mernék odamenni hozzá, mert azt érzem, hogy a háta közepére sem kíván...


Mit kellene tennem? Nem értem, miért viselkedik így.. vagy biztosan tudja, hogy mi a helyzet? Nagyon szomorú vagyok


2015. okt. 5. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki fogalma sincs, hogy tetszik neked, nem tűnt fel neki, hogy mindig a közelében vagy, és nem direkt kerül (vagy nem is kerül, csak neked tűnik úgy). Mondd el neki, hogy tetszik neked, vagy legalább valami viszonylag egyértelmű jelet próbálj adni!
2015. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán csak nagyon félénk?

Vagy az is lehet, hogy nem szándékosan kerül, csak te beszéled be magadnak.

2015. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló típus vagyok. Mindig jön valaki, azt gondolom h nah talán ő? Látok pozitív jeleket. Elkezdem beleélni magam, aztán jön a pofon. Aztán szomorúság és magány. Majd felbukkan megint egy másik lány. És kezdődik előröl az egész.

Tudom, h milyen rossz... Együttérzek :((

2015. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem tényleg kerül, mert eddig sokszor mellém ült, most pedig direkt előrébb :(

És igen, szerintem félénk de mégse merem leszólítani

2015. okt. 5. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy aprócska kérdésen múlott a boldogságod. :)

Csak ennyit kellett volna:

"Tetszem neked?" és ezzel még magad sem buktatod le. :D

2015. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán van bátorságom beszélni vele. :(

Most újra reményt adott, de hiába...

2015. okt. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!