Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak en parazom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak en parazom tul a dolgot? (Bocsi az ekezetekert)

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo h a baratnommel lassan fel eve vagyunk egyutt es mostanaban egyre kevesebbet beszelgetunk ....evesebbet valaszol ....ezt meg is ertem mikor nincs ideje ....de mikor tudom h raer es visszatudna irni akkor sem ir vissza . :( Eleg sokat mondom neki h szeretem es ez az ami jobban aggaszt h nm mindig valaszol ra :/ Erre utaltam is bar tudom h o az a tipus aki inkabb kimutatja az erzeseit es nm csak irja de eddig mindig valaszolt ra sot ritkan irja is .Mikor talalkozunk akkor viszont sokszor mondja bar ez csak akkor ha ketesben vagyunk es sajnos mostanaban csak suliban talizunk .Persze ez most azert van mert neki versenyre kellet mennie es el is utazott szuleivel par napra es sok az edzese is mikor raerne akkor en nm erek ra :/ .Egy honapja lassan telon is sokat beszeltunk de mostmar nm es ezt arra fogja h nincs mit mondjon ez igaz is en sem vagyok bobeszedu ....de azert lenne mirol beszelnunk .Kerdezgetek tolle sok mindent csak nm kapok ra valaszt sokszor . A valaszaibol pedig az jon le h nm igen akar velem beszelni .Ennyi lenne ? Itt a vege es elobb utobb szakitani fog velem ? :( Megunt ? Mas fiu nincs a dologban azt biztosan tudom .Vagy csak en parazom tul a dolgot es lekellene uljek vele beszelni es mind ezt elmondani ?

2015. okt. 5. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtisztább, ha leülsz vele beszélni és elmondod neki, amit nekünk leírtál-ahogy te is írtad.
2015. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. okt. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!