Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal akadok ki, ha dumálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal akadok ki, ha dumálok a pasimmal fb-on aztán egyszer csak nem válaszol 1 órán át pedig azidő alatt többször is aktív tehát nem tűnik el a géptől végig?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 21:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem igen, mert ha valamiért nem tud írni, semmibe nem kerülne szólnia, hogy bocs de most van dolga....
2015. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék. :D 21/L
2015. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,mert ha benne vagytok egy témában,vagy folyamatosan beszéltek,annyit azért írhatna,hogy pillanat.
2015. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*szerintem is
2015. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jogos a haragod. Szinte minden nő kiakad ezen, én is. Az viszont nem mindegy, hogy hogyan reagálsz erre. Én is mérges vagyok az ilyenért, de még egyszer sem jutott eszembe patáliázni miatta, mert felfogom, hogy teljesen jelentéktelen és ez hülye pasi szokás, semmi komoly. Legyél mérges, aztán lépj tovább, ne hisztizz miatta, mert nincs értelme ilyesmi miatt veszekedést szítani...
2015. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Joggal. Bar erdekelne,mi koti le. Foleg, ha tenyleg nem lezart tematok volt. Mondja meg, ha jatszani fog, vagy hogy haver lefoglalja..vagy futni megy, de neha azert fb ra nez. Persze uj csajt nem fogja.
2015. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátom, aki beszélgetés közben se szó se beszéd eltűnt bevásárolni, vagy takarítani, vagy főzni, vagy filmet nézni stb... Eleinte nem esett jól, és szóltam érte, de végül hozzászoktam a dologhoz, mert rájöttem, hogy nem ellenem szól, hanem ő ilyen szórakozott. De még mindig nem értem, hogy egy "bocsi, most mennem kell"-t miért lett volna nehéz kipréselnie magából.
2015. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennel mar csak az jobb amikor ir hogy "dobok egy sargat" ami meg nagyon elhuzva is ot perc, halalra aggododod magad hogy mi baja lehet, elajult vagy valami, erre megjelenik 3 ora mulva hogy "ja bocs elmentem bulizni"
2015. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a mai párkapcsolatokat.

Abszolut jogos a kiakadásod kedves kérdező!

Az ilyenek pedig amiket a válaszolók leìrnak... Hová tűnt a tisztelet a mai párkapcsolatokban? Mert ez tiszteletlenség, a másik lenézése, nem becsülése.

24/F

2015. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

#5 attól hogy minden nő kialad ezen, még nem jogos.


Tájékoztatok mindenkit hogy telefonok beállítástól függően olykor automstikusan felcsatlakoznak ezért tűnhet úgy hogy ott van a delikvens, a másik hogy amikor otthon vagy máshol vagyok akkor nem fogok órákat eltölteni értelmetlen és értéktelen nettó 10 percnyi csevejjel egy nyamvadt monitorr bámulva. Épp eleget nézem egész nap azt a szart.


Nem vagyok dühös vagy ideges, ez a véleményem. Itt fekszem a takaró alatt és somolygok :)

2015. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!