Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit várjak még rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várjak még rá, hogy jelezzek, vagy írjak neki, amíg gondolkodik, hogy szakít-e velem, mert közben én tönkremegyek?

Figyelt kérdés
2 hete történt, hogy összevesztünk párommal összeköltözésen, sajnos én miattam, mert rettentően rosszul esett, hogy nem adott választ nekem, holott tudta,hogy fontos téma, alig találkozunk. Hisztiztem azután, hogy ittam pálinkát, amit nem tolerált a szervezetem és sajnos kiborultam nála. Nem szoktam ilyet csinálni és sokat tanultam az esetből, többet nem iszok és nem csinálok ilyet,ő még gondolkodik, hogy akarja-e folytatni velem. 3 napja beszéltünk, akkor elég jókedvűen telt a webkamerás beszélgetés, utána megbeszéltük,hogy beszélünk még, másnap és azutáni napon megkérdeztem facebookon hogy mikor érsz rá beszélni,erre azt írta,hogy ne zaklassam őt folyamatosan, mondtam, hogy sajnálom nem az volt a célom, megvárom a jelentkezésed,mondta, hogy majd beszélünk mindenképp. Azóta ismét 3 nap telt el, én semmit sem írtam neki mert megfogadtam és ő sem, mennyit várjak még, mit csináljak?

2015. okt. 6. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hát akkor várj türelmesen, mire szultán-őfelsége hajlandó reagálni alattvalója benyújtott kérvényére! Csak türelem. Majd méltóztatik! Neked más dolgod nincs, mint otthon ülni, és gyakorolni azt, hogyan kérj elnézést azért, mert létezel! N32
2015. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar megszabadúlt tőled, sok időt ne pazarolj rá. Ha 1 héten belül még csak annyit se mond, hogy bökk én lezárnám vele. Mit kell annyit gondolkozni, valaki vagy akar valamit, vagy nem s kész.
2015. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát várni kéne, amíg meghozza a döntést. Vagy jelentkezik, vagy nem. Mondjuk olyan 3 hét után ha nem ír, akkor veheted úgy talán, hogy vége. Mert akkor nem vagy neki fontos annyira, hogy érdemesnek találjon veled maradni.

Ha 3 hét után pl nem tudja biztosra mondani, hogy kellesz, v tovább várat; akkor már gondolkodnia sem érdemes tovább rajta.

2015. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semennyit.Előzd meg a bajt, és küldj neki egy üzenetet, hogy részedről ennyi volt,jónapotkívánok.
2015. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mert azt mondtam, hogy időre van szüksége,hogy feldolgozza a hisztimet, ami nagyon kiábrándító volt számára és én tisztában vagyok vele, hogy kiábrándító voltam és nagyon megbántam, mert átléptem egy határt a viselkedésemmel, túl messzire mentem, csúnyán is beszéltem, egy részére nem is emlékszem.


Sajnos ez a bizonytalanság és önmarcangolás megőrjít. Attól félek, ha meg megírom neki, hogy na jól van akkor legyen vége, akkor lehet, hogy másnap meg mégis azt mondta volna, hogy próbáljuk meg, kezdjük újra. Valaki azt mondta nekem,hogy végül is nekem kell tepernem, mert én rontottam el az egészet és megérti, hogy a másik fél így érez.

2015. okt. 6. 14:27
 6/12 A kérdező kommentje:

Elég eltérőek a vélemények azért. Végülis én rontottam el az egészet,megérdemlem úgymond, hogy szenvedjek, de annak is van határa,hogy meddig. Az első barátnőjébe nagyon szerelmes volt és neki megbocsájtotta a megcsalást is, igaz ők már akkor több évig együtt éltek és jobban kialakult a kötődés stb.

Attól is fél, hogy még egyszer képes leszek ilyet csinálni.

2015. okt. 6. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugyanbiza mit tudtál neki olyant mondani, hogy így felhúzta az orrát?

Mennyi ideje vagytok együtt?

2015. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. #1-nek igaza van.

2. #7-nek jó a kérdése azt jó lenne tudni.

3. Ez az ember már k**úrvára nem akar veled összeköltözni.

2015. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akart összeköltözni! Aztán meg igy lelép? Mint aki csak az alkalomra várt, hogy te csinálj valamit amire majd ráfoghatja a szakítást! Sajnálom de én csak ezt veszem ki belőle.
2015. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, az ember hibázik. De ez a szivatás kategória, amit csinál. Az, hogy magadat okolod a manipulálásának az eredménye. Akkor sem jönnék össze vele, ha ő könyörögne érte. Neked sem ajánlom.
2015. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!