Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki így gondolkodik az miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki így gondolkodik az miért csodálkozik, hogy senki nem akar összejönni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy lánnyal, külsőre teljesen átlagosnak tűnt, de az alapján amiket mondott még az ellenségeimnek sem kívánnék egy ilyen párt. Alig kezdtem vele beszélgetni máris azzal jött, hogy "szemét férfiak", már rengeteggel megpróbált kapcsolatot kialakítani, de egyikkel sem tartott tovább néhány napnál, pedig ő hamarosan meg szeretne házasodni. Rákérdeztem, hogy miért tartottak ilyen rövid ideig a kapcsolatai, amire egyből rávágta, hogy azért, mert nem akarták elfogadni, hogy ő más férfiakkal is szexelni akar amikor peteérése van. Megkérdeztem, hogy miért kéne nekik eltűrni, hogy ő mással szexel? Erre azt válaszolta, hogy azért, mert amikor a nőknek peteérése van akkor nem tudják irányítani az érzéseiket és a testüket ezért ilyenkor kegyetlenség(!) elvárni tőlük, hogy hűségesek maradjanak. Sőt azt is mondta, hogy ilyenkor egy jó férj saját maga hozat(!) más férfiakat a feleségének, hogy azokkal szexeljen. Visszakérdeztem, hogy akkor ő is elnézné-e a párja félrelépését amikor annak éppen "kanosabb" napjai vannak? Erre azt válaszolta, hogy semmiképp sem, mert a férfiaknak nincsenek érzelmeik(!) ezért nekik mindig hűségesnek kell lenniük. Mondtam neki, hogy ha így gondolkodik akkor ne csodálkozzon, hogy nemhogy házasságig de párkapcsolatig sem fog eljutni, majd elmentem, közben ő elkezdett szidni, hogy én is csak ugyanolyan szemétláda vagyok mint az összes többi pasi.

2015. ápr. 11. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Na ezigen... Ez aztán szép női felfogás ! :)))

Szerintem ennek ha valaha is lesz férje, akkor az is orrba szájba fogja csalni.

2015. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Ahamm persze, szép mese volt... Nincs még vége a tavaszi szünetnek?
2015. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
ez egy nagyon jofej csaj lehetett :DDD szegény te meg elhitted neki ezeket :D
2015. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

Miért ne találná meg azt a férfit, aki ezt el tudja fogadni??? Nagyon sokféle fajta ember van, biztos ő is megfogja találni azt aki kell neki.

Bár akkor neki is el kell fogadnia, hogy a párja félre megy. Egy férfinek is nagyon nehéz türtőztetni magát, pláne, hogy ők folyamatosan akciókészek, nem csak egy bizonyos ciklusban (peteérés).

2015. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Amúgymeg valószinű azért csodálkozik mert sokan a környezetében ugyanezt csinálják? Vagy mert ő szeret nyitottan élni?

Passz.

2015. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Öhm... nem értek vele egyet, mert a megcsalásra egyik nemnek sincs mentség, de én mindig ezt kérdezem, amikor mondják, hogy ösztönlények vagyunk, hogy akkor vadidegenek elé bepucsíthatok-e a körúton, ha ovulálok.
2015. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
kizártnak tartom, hogy valaki ilyeneket mondjon.....
2015. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Újabb csodálatos megfogalmazás a hűtlenkedésre.

De nem rossz szöveg!

2015. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy leereszkedő bárkiről azt gondolni, hogy nem felelős a tetteiért, mert nem tud uralkodni magán. Ráadásul erre vissza is lehet vágni, hogy aki beszámíthatatlan, arra nem hagyjuk rá a döntéseket, akkor kényszerzubbonyt rá és zárják be a padlásra.
2015. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Azért remélem az tudatosult benned, hogy ez nem annyira általános. :D
2015. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!