Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakinek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek hasonló érzése?

Figyelt kérdés

Nem igazán jövünk ki párommal. Elgondolkodtam, hogy mi lenne ha nekem vagy neki lenne más... Ha lenne neki más az nagyon rosszul esne, a szívem szakadna meg szerintem. De amúgy meg nem szeretem. Szóval nem értem, hogy ha nem szeretem mégis miért zavarna ha mással látnám. 2Hetente jár haza. Régebben hiányzott mikor oda volt, mostmár nem. Gondolok rá, de nem hiányzik. Van egy közös fiúnk is. Azt se érzem felé hogy hű ő a fiam apja.

Szóval röviden: azon kívül, hogy rossz lenne mással látni, nem érzek iránta semmit. Miért van ez? :(



2015. okt. 7. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
birtoklási vágy
2015. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. okt. 7. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Elhidegultetek. Ez normalis dolog, foleg 2 hetente hazajarsnal!!! Ez hosszu tavon nem valoszinu hogy igy jo lesz. Beszeljetek meg, hogy meg eri e ez a munka ha szetmegy cserebe a csalad.

Neked is kell tars. 2 hetente az mar nem az. Ilyet csak rovid atmeneti ideig lehet szabad csinalni.

2015. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ugyan ez a helyzet velem és a volt páromal. Ha gondolod filozhatunk rolla, hátha rájovünk mi a gond, nálunk o van igy h nem akar mással látni engem igy lassan már két éve nem is tudtam barátnőt találni, nagyon féltékeny és van egy koszos gyerekünk.
2015. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, én voltam mással, de ha őt látnám valaki mással nagyon fájna. Ez a szexualitásból ered. Gondold át ami a tied, te sem adnád olyan könnyen másnak, nem esne jól ha valaki el venné tőled De nem mindig lesz jó a vége. Ha csak a testét adja, másnak az más de ha már érzelmeket is érez más iránt, na onnan vége is van.
2015. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!